| Гарантія на виріб | 24 міс |
| Жорсткість сторін матраца | 4/4 |
| Торгова марка матраца | Belgian technologies |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Висота матраца | 15 см |
| Навантаження на спальне місце | до 120 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Чохол на блискавці | Так |
| Єврокаркас | Ні |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч прошитий льоном |
| Шар 1 | Air foam |
Особливості матраца Turne / Турне
Комфортабельний матрац Turne купити в інтернет-магазині Матрац ТБ можна не виходячи з дому. Особливістю моделі є дві сторони різного рівня жорсткості, що дозволяють регулювати спальне місце з урахуванням потреб людини.
До переліку переваг пристосування входять:
- Відмінні ортопедичні властивості поверхні.
- Здатність витримати вагу людини до 120 кг.
- Хорошу схильність до провітрювання та нездатність накопичувати вологу.
- Знімний захисний чохол на потаємній блискавки.
- Відсутність вібрації та небажаного шуму.
Застосовані матеріали
Застосування новітніх технологій та якісних компонентів дозволяють фабриці МатроЛюкс запропонувати споживачеві зручні спальне приладдя за прийнятними цінами.
- Air foam. Пружна піна синтетичного походження виготовлена за унікальною бельгійською технологією. Це гарантує тривалість та комфорт використання матраца. Наповнювач відмінно зберігає форму та структуру, не схильний до зносу. Хороша природна вентиляція і нездатність накопичувати пил виключає появу шкідливих бактерій і комах всередині пристосування.
- Стрейч-жаккард з лляним швами. Еластичне полотно проводиться з використанням особливої схеми переплетення ниток. Лляні шви покращують мікроклімат, наділяють спальне місце гіпоалергенними характеристиками, забезпечують потрібну терморегуляцію.
Де вигідно замовити матрац Турне?
Зручне пристосування дозволить надати спальному місцю особливий комфорт. Продукція від МатроЛюкс в широкому асортименті представлена в каталозі Матрац ТБ за доступними цінами.
Пряма співпраця з фабрикою дозволяє магазину запропонувати споживачам оперативне обслуговування і фабричну гарантію на матраци.
До переваг покупки в Матрац ТБ відносять:
- оплату зручним для клієнта способом;
- доставку в будь-який куточок України;
- можливість оформлення кредиту або розстрочки;
- річну гарантію від виробника.
Спростити процедуру вибору моделі допоможуть розгорнуті відгуки від реальних покупців. З їх допомогою можна отримати повне уявлення про експлуатаційні властивості пристосування.
При бажанні можна проконсультуватися по телефону у кваліфікованих менеджерів. Оформити замовлення можна через електронний каталог або по телефону.
Відгуки від реальних покупців