| Гарантія на виріб | 18 місяців |
| Жорсткість сторін матраца | 3/3 |
| Торгова марка матраца | Red line |
| Жорсткість | Середній |
| Висота матраца | 5,5 см |
| Навантаження на спальне місце | До 110 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Латекс | Ні |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Опція зима/літо | Ні |
| Чохол на блискавці | Так |
| Єврокаркас | Ні |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч-Жакард прошитий льоном |
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Шар 1 | Felt White |
| Шар 2 | Thermofelt |
| Шар 3 | Felt White |
Особливості матраца топер Red Line Drive / Драйв
Двосторонній матрац топер Red Line Drive / Драйв купити в інтернет-магазині Матрац ТВ зацікавлені цінителі комфорту та екологічної безпеки. Виріб входить в унікальну лінійку Red Line від фабрики Матролюкс. Всі моделі даної колекції мають підвищений комфорт, довговічність та відрізняються гіпоалергенними показниками.
Ретельно продумане поєднання матеріалів робить даний топер функціональним, мобільним та неймовірно зручним. Він легко згладжує всі дефекти спального місця, володіє цілою низкою переваг.

Модель користується популярністю, оскільки:
- забезпечує хорошу підтримку тіла;
- витримує навантаження до110 кг;
- забезпечена чохлом на блискавці;
- прошита лляними нитками;
- гігроскопічна та повітропроникна.
Повноцінне природне провітрювання виключає накопичення вологи та пилу всередині наповнювача, поява пилового кліща і шкідливих мікроорганізмів.
Застосовані матеріали
Функціональність і споживчі характеристики пристосування визначаються особливостями використовуваних матеріалів. Для даної поділи виробник використовує сучасні компоненти зі відмінними показниками.
- Наповнювач Felt White створений на основі натурального бавовняного волокна, добре пропускає повітря, не утримує вологу.
- Прошарок Thermofelt застосовується для рівномірного розподілу навантаження, надає поверхні певну пружність.
- Чохол з трейч-жаккардового полотна має прошивку з міцних лляних ниток. Особливу плетіння підвищує опірність тканини до стирання, зносу і забруднень. Покриття забезпечує необхідну терморегуляцію, не заважає природному провітрювання, стійко переносить чистку та автоматичне прання в делікатному режимі.
Використання комбінованих матеріалів покращує споживчі властивості та продовжує період повноцінної експлуатації топера.

Де придбати матрац Red Line Drive / Драйв на вигідних умовах?
Інтернет-магазин Матрац ТВ пропонує оригінальну продукцію від фабрики Матролюкс за прийнятною вартістю. Тісні ділові зв'язки з виробником служать гарантією швидкої доставки замовлення, незалежно від завантаженості менеджера і обсягів партії.
До переваг покупки в магазині Матрац ТВ відносять:
- доступні ціни;
- високу швидкість обробки заявки;
- зручні варіанти оплати;
- доставку в будь-який куточок України;
- заводську гарантію 18 місяців;
- можливість виготовлення за індивідуальними розмірами.
Помітно спрощують процедури вибору відгуки реальних покупців, розміщені на сайті. Оформити покупку можна самостійно або по телефону за допомогою кваліфікованого консультанта.
Відгуки від реальних покупців