| Гарантія на виріб | ГОСТ стандарт |
| Жорсткість сторін матраца | 3/3 |
| Торгова марка матраца | Flip |
| Жорсткість | Середній |
| Висота матраца | 7 см |
| Навантаження на спальне місце | До 110 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Латекс | Так |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Чохол на блискавці | Так |
| Єврокаркас | Ні |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч-жакард |
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Шар 1 | Latex Foam |
| Шар 2 | Termofelt |
| Шар 3 | Latex Foam |
Переваги матраца Flip Granat Termofelt / Гранат термофелт
Матрац Flip Granat Termofelt купити в інтернет-магазині матрац ТВ зацікавлені цінителі комфортного сну і оригінального дизайну. Модель з колекції Flip від фабрики Matroluxe володіє інноваційним наповненням та привабливим оформленням. Двосторонній топпер середнього ступеня жорсткості в повній мірі відповідає потребам більшості споживачів. Виробнику вдалося домогтися відмінних ортопедичних властивостей, завдяки комбінації в наповненні Latex Foam і Termofelt. В результаті вийшов виріб високої якості з відмінними технічними характеристиками.
Модель заслуговує на особливу увагу, завдяки численним перевагам:
1) Гранично допустиме навантаження для кожного індивідуального місця визначена в 110 кг.
2) Можливість оперативно скрутити пристосування в невеликий рулон забезпечує зручність перевезення та зберігання.
3) Легкість у догляді гарантована наявністю знімного чохла на пластиковій блискавці.
4) По всьому периметру виробу проходить оригінальна сіточка Air Stroke, виготовлена з поліестеру. Вона потрібна для природнього та регулярного повітряобміну.
5) Покупці відзначають відмінні ортопедичні та анатомічні показники.
6) Якість застосовуваних матеріалів гарантує надійність, стійкість до зносу і довговічність.
7) Властивість не затримувати повітря і вологу виключає появу і розвиток шкідливих мікроорганізмів та комах.
8) Екологічна, санітарна та гігієнічна безпека досягнуті фахівцями шляхом ретельного підбору вихідної сировини і впровадження зарубіжного досвіду.
9) Стильний дизайн, палітра фарб, продумані елементи отримують заслужене схвалення замовників.
Застосовувані матеріали
Споживчі властивості продукту безпосередньо пов'язані із використовуваним виробником вихідною сировиною і дотриманням всіх технологічних етапів.
- Для виготовлення Latex Foam використовується сік гевеї, що росте на території Південної Америки. Безпечний природний матеріал з комірчастою структурою має підвищену пружність, не утримує вологу. Усередині латексного наповнювача не накопичується пил. Це виключає появу неприємного запаху, шкідливих мікробів, комах-паразитів.
- Сучасне термоволокно Termofelt виробляють на основі чистого войлоку. Воно надає матрацу необхідну жорсткість, підвищує його стійкість до деформації і зносу, помітно підсилює ортопедичний ефект.
- Для пошиття знімного чохла призначене пружне стрейч-жакардове полотно з синтетичних волокон з безпечним хімічним складом. Тканина не перешкоджає природному провітрюванню, міцна, довговічна. Її нескладно випрати в делікатному режимі в домашній машині автоматичного типу. Чохол не деформується, швидко сохне, довгий час зберігає яскравість фарб і первісну форму.
- Бічна вставка з поліестеру у вигляді сіточки Air Stroke покращує природну вентиляцію, а також споживчі властивості та дизайн даної моделі.
Де купити матрац Granat Termofelt на вигідних умовах?
Інтернет-магазин матрац ТВ безпосередньо співпрацює з виробником. Це дозволяє запропонувати привабливі ціни і тривалу фабричну гарантію на виріб.
Зробити замовлення можна прямо з дому. Для отримання додаткової консультації можна зв'язатися з менеджером компанії по телефону.
У перелік переваг звернення в магазин матрац ТВ необхідно включити:
- оптимальне співвідношення якості та вартості продукції;
- можливість швидкої доставки в будь-який регіон України;
- самовивіз з фабричного складу в Дніпрі;
- зручні форми розрахунку;
- доступне кредитування та надання розстрочки.
На допомогу споживачеві надані відгуки реальних покупців, що дозволяють зробити правильний вибір.

Відгуки від реальних покупців