| Гарантія на виріб | ГОСТ стандарт |
| Жорсткість сторін матраца | 3/3 |
| Торгова марка матраца | Flip |
| Жорсткість | Середній |
| Висота матраца | 7 см |
| Навантаження на спальне місце | До 120 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Латекс | Так |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Опція зима/літо | Ні |
| Чохол на блискавці | Так |
| Єврокаркас | Ні |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жакард |
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Шар 1 | Latex Foam |
| Шар 2 | Coconut coir |
| Шар 3 | Latex Foam |
Переваги матраца Flip Granat cocos / Гранат кокос
Пристосування входить в колекцію "Фліп" від фабрики MatroLuxe. Кожен предмет з цієї лінійки володіє оригінальним зовнішнім виглядом і колірним рішенням. Матрац Flip Granat cocos купити в інтернет-магазині матрац ТВ можна для дитини або дорослого. Люди, які мають схильність до алергічної реакції, без сумнівів, можуть користуватися даним аксесуаром. При його створенні використано сировину природнього походження. Обидві сторони мають однакові анатомічні показники і середній рівень м'якості.
У перелік переваг цієї продукції необхідно внести:
- оригінальний дизайн;
- універсальна ступінь жорсткості, повною мірою відповідає вимогам більшості замовників;
- водовідштовхувальні властивості;
- безперешкодний повітрообмін;
- довговічний знімний чохол з блискавкою;
- екологічність і відповідність всім санітарним вимогам;
- граничну масу в 120 кг на кожне спальне місце;
- можливість легко скрутити в компактний і легкий рулон.
Модне оформлення, простота перевезення і зберігання роблять топпер особливо привабливим. Він служить оптимальним рішенням для розміщення гостей, сезонного проживання на дачі або подорожей.
При необхідності видалити забруднення з поверхні можна звичайною вологою серветкою, не докладаючи зайвих зусиль.
Застосовувані матеріали
Особливістю цієї моделі визнано її внутрішній зміст. Сучасні наповнювачі в повній мірі відповідають всім потребам людини, комфортні і безпечні для його здоров'я і навколишнього середовища.
- Екологічний Latex Foam не може накопичувати пил, вбирати вологу. З цієї причини регулярне застосування виробу не здатне спровокувати напад алергії. Пружний наповнювач дозволяє правильно розподілити навантаження на м'язи, забезпечує спокійний і здоровий сон.
- Досить жорстка кокосова койра з натурального волокна служить відмінним рішенням для підтримки хребта. Вона створює потрібний ортопедичний ефект, гіпоалергенна.
- Зносостійкий стрейч-жаккард для пошиття чохла виробляють методом особливого плетіння синтетичних волокон. Полотно стійке до стирання, відмінно переносить ручне і автоматичне прання, довгий час зберігає естетичний зовнішній вигляд і споживчі характеристики.
- Особлива сіточка Air Stroke з поліестеру призначена для безперервного природнього провітрювання наповнювача. Це підвищує гігієнічність продукції, виключає виникнення і розвиток шкідливих бактерій.
Де купити?
Магазин матрац ТВ пропонує привабливу ціну на популярний і зручний топпер.
При замовленні покупець отримує:
- безкоштовну консультацію фахівця по телефону;
- тривалу заводську гарантію;
- швидку доставку по всій Україні;
- варіанти покупки в розстрочку або кредит;
- самовивіз зі складу у Дніпрі.
При бажанні можна ознайомитися з відгуками реальних клієнтів. Це помітно спрощує процедуру вибору.

Відгуки від реальних покупців