| Гарантія на виріб | 18 місяців |
| Жорсткість сторін матраца | 2/2 |
| Торгова марка матраца | In Style |
| Жорсткість | М'який |
| Матрац в коробці | Так |
| Висота матраца | 6 см |
| Навантаження на спальне місце | 110 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Сегмент матраца | Топери |
| Опція зима/літо | Ні |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард прошитий льоном |
| Шар 1 | FHR Double Color Foam ML® |
Переваги матраца Direct / Директ в коробці
Виріб призначений для вирівнювання і коригування жорсткості дивана, наявного матраца. Матрац Direct / Директ в коробці купити в інтернет-магазині Матрац ТВ можна, не виходячи з дому. Модель із серії In Style від Matroluxe має висоту всього 6 см. Двосторонній матрац виготовлений за сучасною технологією, володіє середнім ступенем м'якості.

У список переваг виробу слід включити:
•здатність рівномірно розподіляти навантаження на м'язи і хребет сплячої людини;
•створення оптимального теплообміну протягом нічного сну;
•відмінні споживчі характеристики;
•тривалий період експлуатації;
•зручний чохол з блискавкою, прошитий ниткою з льону.

Застосовані матеріали
Для створення надійного і зручного матраца Direct / Директ фахівці Matroluxe ретельно підбирали сучасні матеріали.
•В якості наповнювача використана латексірованна піна FHR Double Color Foam ML. Двоспрямований матеріал володіє середнім ступенем пружності, довгий час зберігає обсяг. Його унікальна структура створює умови для правильної циркуляції повітря всередині матраца. Це виключає утворення шкідливих мікроорганізмів, забезпечує необхідну терморегуляцію.
•Знімний чохол зшитий з сучасного жаккардового полотна з високим ступенем пружності. Матеріал стійкий до стирання і деформації, легко відпирається, довгий час зберігає привабливий зовнішній вигляд. Всі шви виконані за допомогою лляної нитки, яка має високу гігієнічність.
Органічна комбінація похідних матеріалів гарантує безпеку виробу для здоров'я людини і навколишнього середовища. Застосовувати виріб для регулярного нічного сну можуть діти, підлітки, дорослі зі схильністю до алергії.

Чим вигідна покупка матраца Direct / Директ в інтернет-магазині Матрац ТВ?
Досвідчені менеджери допоможуть зробити правильний вибір з урахуванням індивідуальних потреб кожного клієнта, проведуть безкоштовну консультацію по телефону.
Звернувшись в інтернет-магазин Матрац ТВ, покупець отримує:
•швидке обслуговування;
•низьку ціну і гарантію від фабрики;
•зручні варіанти оплати;
•можливість замовити доставку по всій території України.
Вакуумна упаковка помітно спрощує перевезення і доставку виробу споживачеві. Коробка володіє малою вагою, виріб надійно захищен від механічних пошкоджень і попадання вологи. У розпакованому вигляді виріб швидко набуває первісну форму.
Інструкція по розпакуванню ортопедичного матраца в упаковці вакуумного типу
1. Необхідно використовувати рівну поверхню відповідної площі (підлога, подіум, ліжко).
2. Розкриття верхньої упаковки необхідно провести обережно, при цьому не задіявши занадто гострі інструменти (лезі, будівельний ніж).
3. Рулон розкручують неспішно, без зайвих зусиль.
4. Виріб залишають на місці до повного відновлення початкової форми. Не слід використовувати вантаж, розрівнювати поверхню вручну. Тривалість процесу залежить від типу наповнювача і тривалості перебування виробу в упаковці. Матрац без пружин самостійно розправиться протягом доби. Модель з пружинними блоками потребує більш тривалого очікування.

До експлуатації можна приступати після повного вирівнювання матраца.
Відгуки від реальних покупців