| Гарантія на виріб | ГОСТ стандарт |
| Жорсткість сторін матраца | 3/3,5 |
| Торгова марка матраца | Shine |
| Жорсткість | Середній |
| Висота матраца | 21 см |
| Навантаження на спальне місце | До 140 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Латекс | Ні |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Опція зима/літо | Ні |
| Чохол на блискавці | Так |
| Єврокаркас | Ні |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Матеріал чохла | Стрейч-Жакард |
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Шар 1 | Oxigen Foam з масажним ефектом |
| Шар 2 | Кокосова койра |
| Шар 3 | Natural Foam |
| Шар 4 | Oxigen Foam з масажним ефектом |
Особливості матрац Shine Lilac / Лілак
Унікальний матрац Shine Lilac купити в інтернет-магазині Матрац ТБ можна не виходячи з дому. Ортопедичний виріб від МатроЛюкс порадує комфортом та тривалим терміном експлуатації. Модель з асиметричними за рівнем жорсткості сторонами забезпечить всі умови для здорового сну незалежно від пори року та особистих вимог споживача. Висота пристосування коливається від 18 до 25 см. Захисний чохол з потайною блискавкою помітно спрощує процедуру догляду за приналежністю.

У перелік переваг моделі необхідно включити:
- Відмінні ортопедичні характеристики.
- Два функціональних боки різної категорії жорсткості.
- Масажні властивості поверхні.
- Здатність витримати навантаження до 140 кг.
- Гігієнічну та санітарну безпеку.
- Хороший рівень природної вентиляції.
- Відсутність живильного середовища для хвороботворних бактерій і комах.
- Зносостійкість.
- Зручний знімний чохол з міцного полотна.
- Невелика власна вага, що спрощує транспортування та експлуатацію пристосування.

Застосовані матеріали
Інженери та дизайнери МатроЛюкс активно переймають досвід зарубіжних виробників, впроваджують самі передові технології. Оригінальні комбінації різних наповнювачів дають на виході продукцію зі відмінними споживчими показниками та тривалим періодом використання.
- Natural Foam. Один з видів пінополіуретану розроблений на основі інноваційних технологій. Наповнювач відрізняє стійкість до навантажень, міцність, санітарна та гігієнічна безпека, хороший рівень природної вентиляції, здатність довго зберігати структуру і первісну форму.
- Oxigen Foam. Пінний компонент складається з дрібних осередків, не утворює живильного середовища для хвороботворних бактерій і комах, коригує рівень жорсткості спального місця.
- Кокосова койра. Наповнювач з рослинного волокна кокоса не схильний до гниття, безпечний з екологічної точки зору, добре провітрюється, забезпечує ортопедичні властивості спального місця.
- Стрейч-жаккард. Еластичне полотно порадує міцністю і відмінними тактильними властивостями. Чи не схильне до деформації, не потребує трудомісткий догляді.
Поверхня виключає зовнішній тиск на тіло людини, має легкий масажний ефект. За допомогою якісного пристосування можна отримати зручне місце для здорового сну.

Де вигідно замовити матрац Shine Lilac?
Модель можна знайти в каталозі Матрац ТБ за привабливою вартістю. Прямі зв'язки з виробником дозволяють інтернет-магазину запропонувати оперативне обслуговування та вигідну для споживача вартість.

При замовленні клієнти можуть розраховувати на:
- оптимальний баланс ціни та якості;
- швидку обробку заявки;
- можливість купити виріб нестандартного розміру;
- оформлення розстрочки або кредиту;
- оплату зручним способом;
- доставку в будь-який куточок України;
- доступ до відгуків реальних покупців.
Додаткову консультацію можна отримати по телефону. При необхідності менеджер допоможе оформити замовлення, підбере зручний варіант доставки.
Важливо! За бажанням клієнта можливо скручування пристосування та його доставка в упаковці вакуумного типу. Необхідно пам'ятати, що такий тип упаковки використовується тільки для перевезення матраців. Зберігання в такому вигляді не повинно тривати більше 2 тижнів.

Розрахунок підсумкової вартості виробу довжиною до 1500 мм, шириною до 500 мм здійснюється за окремою тарифною сіткою.
Виробник не зобов'язаний інформувати широке коло споживачів про зміни в конструкції пристосувань, спрямованих на поліпшення їх споживчих характеристик.
Відгуки від реальних покупців