| Гарантія на виріб | 18 місяців |
| Жорсткість сторін матраца | 3/3 |
| Торгова марка матраца | In Style |
| Жорсткість | Середній |
| Висота матраца | 8 см |
| Навантаження на спальне місце | 110 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Сегмент матраца | Топери |
| Опція зима/літо | Ні |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард прошитий льоном |
| Шар 1 | SHR foam ML® |
Особливості матраца Repost / Репост
Матрац Repost / Репост купити в інтернет-магазині Матрац ТВ зможуть усі любителі сучасних та функціональних постільних речей. Модель підкуповує своєю лаконічністю, володіє двома сторонами із середнім ступенем жорсткості. Як наповнювач застосовується сучасна SHR-піна, міцна і екологічно безпечна. Пристосування допоможе вирівняти поверхню дивана або ліжка, створить всі умови для правильного положення тіла під час нічного сну.
Переваги матраца:
- витримує вагу до 110 кг;
- володіє відмінними параметрами терморегуляції;
- знімний чохол спрощує догляд;
- допускається вакуумна скрутка.
Застосовані матеріали
У якості наповнення фабрика Матролюкс активно використовує компоненти власної розробки.
- SHR foam ML являє собою особливий вид ортопедичної піни з високою щільністю. Для виробництва використані спеціальні HR складові. Матеріал має унікальні технічними параметрами, створює всі умови для здорового сну, не спричиняє зовнішнього тиску на внутрішні органи.
- Стрейч-жаккардовий чохол прошитий лляними нитками. Міцне полотно не перешкоджає природній вентиляції, стійке до стирання та зносу, не деформується в процесі автоматичного прання. Тканина приємна на дотик, довгий час зберігає естетичність і споживчі якості.
На фабриці здійснюється багатоступеневий контроль за дотриманням технології. Всі вихідні компоненти проходять серйозну перевірку. Кінцева продукція в повній мірі відповідає всім санітарним вимогам ГОСТ.
Де вигідно придбати матрац Repost?
У каталозі інтернет-магазину Матрац ТВ дана модель представлена поряд із іншими виробами Матролюкс. Тісна співпраця з виробництвом дозволяє магазину швидко обробляти великі обсягі замовлень, запропонувати споживачам привабливі ціни.
До переваг співпраці з магазином Матрац ТВ відносять:
- різні способи оплати покупки;
- швидку доставку в будь-який куточок України;
- гарантію від фабрики;
- можливість замовити матрац за індивідуальними розмірами.
Кваліфіковані консультанти допоможуть визначитися з вибором та швидко оформити замовлення.
Відгуки від реальних покупців