| Memory Foam | Ні |
| Гарантія на виріб | 24 місяці |
| Жорсткість сторін матраца | 4/4 |
| Торгова марка матраца | Yellow |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Висота матраца | 23 см |
| Навантаження на спальне місце | До 140 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Латекс | Ні |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Опція зима/літо | Так |
| Чохол на блискавці | Ні |
| Єврокаркас | Так |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Жаккард |
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Шар 1 | Oxygen Foam |
| Шар 2 | Sisal |
| Шар 3 | Thermofiber |
| Шар 4 | Pocket Spring 5-ти зонний, подвійна стальна рама+кутове посилення+Batterfly |
| Шар 5 | Єврокаркас |
| Шар 6 | Thermofiber |
| Шар 7 | Sisal |
| Шар 8 | Oxygen Foam |
Особливості матраца Melon / Мелон
Преміальна лінійка ортопедичних пристосувань для сну від МатроЛюкс носить назву Yellow. Матрац Melon купити в інтернет-магазині Матрац ТБ можуть поціновувачі подібної продукції. В основі конструкції використана пружинна система Multi Pocket, здатна забезпечити правильну підтримку для м'язів та хребта сплячої людини. Знімний чохол зшитий з унікального полотна Beauty Sonno, розроблений спеціально для преміальних моделей фабрики МатроЛюкс.

У перелік переваг даної моделі необхідно додати:
- Функція "Зима-літо". Шляхом перевертаючи матраца можна забезпечити необхідний комфорт в літній та зимовий період. Визначитися з призначенням сторін допоможе маркування.
- 2.Полотно Beauty Sonno. Власна розробка інженерів МатроЛюкс. Полотно відрізняється дивовижною м'якістю, привабливим зовнішнім виглядом.
- 3.Multi Pocket 5 zones. Зонування шляхом варіювання різної жорсткості забезпечує комфорт для всіх частин людського тіла та його правильне розташування.
- 4.Подвійний каркас з міцного сталевого сплаву. Конструктивний елемент розміщений по всьому периметру, продовжує час його експлуатації.
- 5.Кутове посилення. У конструкції передбачені особливі сталеві підсилювачі. Їх призначення полягає в підвищенні пружності та ортопедичних якостей.
Застосовані матеріали
Для виготовлення пристосувань для комфортного сну застосовуються сучасні компоненти в самих різних комбінаціях. Такий підхід дозволяє виробнику випускати преміальну продукцію за доступними цінами.
- Oxygen Foam. Інноваційна піна з пористою структурою володіє дивним поєднанням комфорту і жорсткості. Наповнювач оперативно набуває початкову форму.
- Sisal. Натуральний прошарок виготовлений з листя агави сизалю. Володіє звукопоглинальними властивостями, відмінною пружністю та зносостійкістю.

- Thermofiber. Наповнювач з повсті, виготовленого під тиском в термічному середовищі, забезпечує необхідну терморегуляцію, підвищує комфорт, продовжує період використання пристосування.

- Еврокаркас. Вставка з пінополіуретану вбудована по всьому периметру. Помітно збільшує корисну площу поверхні, виключає деформацію країв.
- Жаккард. Щільне, приємний на дотик полотно не вимагає складного догляду.
Обидві сторони виробу мають 4-ий ступень жорсткості.
Де замовити ортопедичний матрац за вигідними цінами?
В електронному каталозі магазину Матрац ТБ приналежності для здорового сну від МатроЛюкс запропоновані за вигідними цінами. Пояснюється це прямими зв'язками з виробником.
Клієнти Матрац ТБ можуть розраховувати на:
- оптимальне співвідношення ціни та якості;
- оперативне обслуговування;
- доставку в будь-який населений пункт України;
- оплату зручним для замовника способом;
- фабричну гарантію;
- оформлення розстрочки або кредиту.

Визначитися з вибором допоможуть докладні відгуки реальних споживачів, наявні на сайті магазину. При необхідності додаткову консультацію можна отримати від менеджера по телефону.
Важливо! Покупцям доступна можливість замовити виріб за індивідуальними розмірами. При обчисленні підсумкової вартості для пристосувань довжиною менше 1500 мм та шириною менше 500 мм застосовується окрема схема.
Отримані споживачем матраци можуть дещо відрізнятися по відтінку від зразків, наявних в каталозі.
Фабрика залишає за собою право вносити деякі зміни в конструкцію виробів з метою поліпшення їх споживчих якостей.
Відгуки від реальних покупців