| Гарантія на виріб | 24 місяці |
| Жорсткість сторін матраца | 3/3 |
| Торгова марка матраца | Yellow |
| Жорсткість | Середній |
| Висота матраца | 20 см |
| Навантаження на спальне місце | До 140 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Латекс | Ні |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Опція зима/літо | Так |
| Чохол на блискавці | Ні |
| Єврокаркас | Так |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Жакард |
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Шар 1 | Foam-mix |
| Шар 2 | Thermofiber |
| Шар 3 | Pocket Spring 5-ти зонный, подвійна стальна рама+кутове посилення |
| Шар 4 | Єврокаркас |
| Шар 5 | Thermofiber |
| Шар 6 | Foam-mix |
Особливості матраца Lime / Лайм
Стильне та зручне пристосування з лінійки Yellow подарує комфорт і відмінне самопочуття. Матрац Lime / Лайм купити в інтернет-магазині Матрац ТБ зацікавлені цінителі сучасної продукції зі відмінними споживчими властивостями. В основі конструкції використаний пружинний блок з оригінальним зонуванням і комплексна система бічної підтримки. Для пошиття чохлів до моделей преміального сегмента використано полотно Beauty Sonno, красиве, практичне, стійке до зносу.

До безперечних переваг оригінального пристосування відносять:
- Унікальну систему пружин Multi Pocket, що забезпечує правильне положення хребта протягом всієї ночі.
- Посилену кутову підтримку, що надає виробу додаткову ортопедичність та пружність.
- Полотно Beauty Sonno з унікальними споживчими властивостями, підсилює відчуття комфорту.
- Функцію "Зима-літо" для поціновувачів здорового нічного сну незалежно від пори року.
- Середній рівень жорсткості, що ідеально підходить для більшості споживачів.
- Посилений Еврокаркас по всьому периметру для додаткового захисту краю від просідання.
- Висота не менше 20 см, оптимальна для будь-якої моделі ліжка.
- Наповнювачі відмінної якості, що відповідають сучасним гігієнічним вимогам.
Застосовані матеріали
Фахівці фабрики МатроЛюкс активно застосовують новітні технології, використовують передовий досвід зарубіжних колег. На виробництві діє суворий контроль за якістю застосовуваних компонентів, працює новітнє технологічне обладнання. Відповідальне ставлення до виготовлення приладдя для сну є гарантією високої якості кінцевої продукції. Застосування комбінованих рішень дає можливість запропонувати споживачеві товари відмінної якості за доступною вартості.
- Foam-mix. Для виробництва даного наповнювача застосовується інноваційна технологія змішування декількох пінистих компонентів. Матеріал відповідає екологічній та санітарній безпеці. Довговічний та пружний шар створює комфортні умови для здорового сну.
- Thermofiber. Прошарок з повсті випускається методом термічного пресування. Компонент характеризується стійкістю до зносу і деформації, пружністю, довговічністю. З його допомогою виробник коригує жорсткість, забезпечує захист м'яких компонентів від прямого контакту зі сталевими пружинами.
- Pocket Spring 5-ти зонний. Незв'язані сталеві пружини легко підлаштовуються під вигіни тіла сплячої людини. Комбінація з п'яти зон з різним ступенем опору забезпечує правильну підтримку різним частинам тіла.
- Еврокаркас. Посилений каркас з піни високої щільності істотно підсилює конструкцію, не дозволяє краях матраца деформуватися.
- Жаккард. Зносостійка тканина відмінно пропускає повітря, підвищує комфорт та безпеку спальної приналежності.

Де вигідно замовити матрац Lime / Лайм?
Магазин Матрац ТБ має тісні ділові зв'язки з фабрикою МатроЛюкс. Це дозволяє споживачам придбати приналежності преміум-класу за приємними цінами.
Клієнтам пропонується:
- оперативне обслуговування;
- стислі терміни доставки в будь-який куточок України;
- зручна форма оплати;
- можливість оформлення розстрочки або кредитування;
- безкоштовний самовивіз зі складу готової продукції;
- тривала гарантія від виробника;
- оптимальне співвідношення якості та вартості виробів.

Зробити замовлення можна через електронний каталог або по телефону. При необхідності можна отримати професійну консультацію менеджера, вивчити розгорнуті відгуки реальних покупців.
Відгуки від реальних покупців