| Гарантія на виріб | 5 років |
| Жорсткість сторін матраца | 3/2 |
| Торгова марка матраца | In Style |
| Жорсткість | Середній |
| Висота матраца | 16 см |
| Навантаження на спальне місце | 120 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Опція зима/літо | Ні |
| Чохол на блискавці | Ні |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард прошитий льоном |
| Шар 1 | FHR Double Color Foam ML® |
| Шар 2 | Mix Felt |
| Шар 3 | SHR foam ML® |
Особливості матраца Hashtag / Хештег
Матрац Hashtag купити в інтернет-магазині Матрац ТБ розумно в разі, якщо складно визначитися зі ступенем жорсткості місця для постійного сну. Безпружинний матрац входить в колекцію In Style від фабрики МатроЛюкс. Одна сторона пристосування м'яка, друга має середню ступінь жорсткості. Тестування можна провести без переплати, точно визначивши для себе найбільш підходящий варіант.
У перелік переваг виробу необхідно віднести:
- відмінні споживчі властивості;
- хорошу природну вентиляцію та нездатність накопичувати вологу і пил;
- конструктивні особливості та естетичний зовнішній вигляд;
- можливість перевезення в тарі вакуумного типу.

Застосовувані матеріали для матраца Hashtag / Хештег
Фахівці МатроЛюкс відібрали для виробництва виробу використовують безпечні сучасні матеріали відмінної якості.
•FHR Double Color Foam ML ®. Двонаправлена оригінальна піна виробництва Туреччини з латексом. Наповнювач не заважає природної циркуляції повітря, не здатний перегріватися протягом ночі. Ці особливості створюють найбільш зручні умови для здорового сну.
•Mix Felt. Нетканий комбінований матеріал з суміші компонентів природного і штучного походження здатний органічно розподіляти рівень навантаження між різними верствами. Він збільшує стійкість до зносу, продовжує час експлуатації пристосування.
•SHR foam ML ®. Синтетична піна з ортопедичними властивостями виготовлена на основі HR матеріалів зменшує зовнішній тиск, добре підтримує спину.
•Стрейч-жаккард прострочений льоном. Полотно з пружних волокон має великий запас міцності, стійко до стирання та деформації. Жакардове плетіння має привабливий зовнішній вигляд. Застосування лляної нитки підвищує гіпоалергенні властивості пристосування, покращує природну вентиляцію матраца.

Де вигідно замовити матрац Hashtag?
Придбати оригінальний матрац Хештег на привабливих умовах можна в магазині Матрац ТБ. Оформити замовлення зручно по телефону або за допомогою віртуальної кошика. Досвідчені фахівці можуть дати відповіді на будь-які питання потенційного покупця.

Співпраця з магазином Матрац ТБ має цілий ряд переваг.
1.Гарантія від виробника.
2.Доставка замовлення в будь-який куточок України.
3.Можливість придбати продукцію в кредит, оформити розстрочку.
4.Безкоштовний самостійний вивіз зі складу готової продукції.
5.Вигідні ціни.
Відгуки реальних споживачів помітно спрощують процес вибору виробу.

Відгуки від реальних покупців