| Гарантія на виріб | 24 міс |
| Жорсткість сторін матраца | 4/5 |
| Торгова марка матраца | Belgian technologies |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Висота матраца | 19 см |
| Навантаження на спальне місце | до 140 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Чохол на блискавці | Так |
| Єврокаркас | Ні |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч прошитий льоном |
| Внутрішній захисний чохол | Так |
| Шар 1 | Latex foam |
| Шар 2 | Air foam |
Особливості матраца Gent / Гент
У пошуках виробу з асиметричною жорсткістю має сенс звернути увагу на продукцію МатроЛюкс. Матрац Gent / Гент купити в інтернет-магазині Матрац ТБ можна на привабливих умовах. Пристосування виготовлено із застосуванням новітніх технологій, забезпечить комфортний сон в будь-який час року. Перевернувши матрац, можна змінити жорстке спальне ложе на помірно-жорстке.
До переваг моделі відносять:
- Скасовані ортопедичні характеристики.
- Здатність витримати вагу людини в межах 140 кг.
- Відмінну природну вентиляцію і гігроскопічність.
- Міцний чохол з блискавкою, що не вимагає складного догляду.
- Відсутність шуму та хвильового ефекту.
Застосовані матеріали
Споживчі якості готової продукції обумовлені параметрами застосовуваних при виготовленні компонентів.
- Air foam. Пружний спінений компонент зроблений за бельгійською технологією, що є додатковою гарантією міцності пристосування. Компонент оперативно набуває початковий обсяг, не схильний до деформації.
- Latex foam. Двох сантиметрова прошарок щільного спіненого полімеру з включенням латексу Latex Foam надає виробу особливий комфорт і м'якість.
- Стрейч-жаккардовий чохол, простеганний льоном. Пружне полотно виробляється на основі синтетичного волокна. Лляні шви надають тканини додаткові споживчі якості, забезпечує потрібну терморегуляцію і міцність матраца.
Де вигідно замовити матрац Гент?
Різноманітний асортимент і оптимальний баланс вартості і міцності виробів магазин Матрац ТБ надає завдяки прямим діловим зв'язкам з виробництвом.
Купуючи матрац в Матрац ТБ, клієнт може розраховувати на:
- оперативну обробку замовлення;
- тривалу гарантію від фабрики;
- вибір зручного способу оплати;
- оформлення кредиту або розстрочки;
- доставку в будь-який куточок України;
- безкоштовний самовивіз зі складу готової продукції.
Відгуки реальних покупців допоможуть отримати повне уявлення про особливості моделі. При необхідності можна отримати консультацію по телефону.
Можливе виготовлення матраца за розмірами замовника.
Відгуки від реальних покупців