| Жорсткість сторін матраца | 3,5/3,5 |
| Торгова марка матраца | Naturelle |
| Жорсткість | Середній |
| Висота матраца | 23 см |
| Навантаження на спальне місце | До 160 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Smart Spring Multizone |
| Латекс | Ні |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Опція зима/літо | Так |
| Чохол на блискавці | Ні |
| Єврокаркас | Так |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Экстра-Жакард |
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Гарантія на пружинний блок | 10 років |
| Шар 1 | Oxigen Foam |
| Шар 2 | Coco Fiber |
| Шар 3 | Thermofiber |
| Шар 4 | Пружинний блок Smart Spring Multizone |
| Шар 5 | Thermofiber |
| Шар 6 | CocoFiberr |
| Шар 7 | Oxigen Foam |
Особливості матраца Forest / Форест
Матрац Forest купити в магазині Матрац ТБ можна за привабливою вартістю. Пристосування входить в лінійку Naturelle від фабрики МатроЛюкс. В основі конструкції використана система незв'язаних сталевих пружин Smart Spring Multizone, що мають різну ступінь пружності. Такий прийом гарантує правильний розподіл навантаження та комфорт під час сну. Розподіл поверхні пристосування на зони з різним рівнем опору зовнішньому тиску забезпечує високу ортопедичність спальної приналежності.

У перелік переваг моделі слід віднести:
- Відмінні споживчі характеристики.
- Гігієнічну та санітарну безпеку компонентів.
- Багатозональний блок пружин.
- Посилений по всьому краю каркас.
- Максимально дозволена вага людини до 160 кг.
- Функцію "Зима-літо" для цілорічного здорового сну.
- Дві рівних за функціоналом боку середньої жорсткості.
- Спеціальні ручки, що спрощують переміщення.
- Відмінну схильність до природної вентиляції і нездатність накопичувати вологу.

Застосовані матеріали
Поєднання різних компонентів дозволяє поліпшити споживчі характеристики продукції, збільшити термін її експлуатації. На фабриці МатроЛюкс здійснюється чіткий контроль за дотриманням технології і якістю сировини.
- Oxigen Foam. Штучна піна з осередками, заповненими киснем, відмінно тримає форму, розподіляє навантаження, не робить зовнішнього тиску.
- Coco Fiber. Рослинний компонент з кокосового волокна коригує жорсткість, довговічний, стійкий до деформації.
- Thermofiber. Внутрішня прошарок виробляється методом термообробки повсті під тиском. Вона захищає м'які шари від контакту з пружинами, надає жорсткість.
- Smart Spring Multizone. Незв'язані між собою пружини утворюють кілька різних зон, що підвищує комфорт сну.
- Екстра-жаккард. Міцний, естетичний, стійкий до зносу чохол. Застосування натуральної бавовни та вовни забезпечує комфорт в будь-який час року, досить тільки перевернути пристосування.
Де замовити?
Великий асортимент продукції від МатроЛюкс є в електронному каталозі Матрац ТБ. Завдяки прямому співробітництву з виробництвом споживачеві запропоновані вигідні умови здійснення покупки.
Клієнти отримають:
- оперативну обробку замовлення;
- тривалу фабричну гарантію;
- доставку в будь-який куточок України;
- зручний варіант оплати;
- можливість оформити розстрочку;
- замовлення виробу за індивідуальними розмірами.

Розгорнуті відгуки від реальних покупців допомагають отримати більш повне уявлення про особливості будь-якої моделі. При необхідності можна безкоштовно проконсультуватися по телефону.

Важливо! Замовляючи нестандартний матрац за індивідуальними розмірами, необхідно знати, що для визначення вартості приладдя коротше 1500 мм, вужче 500 мм застосовується окрема таблиця цін.
Отриманий матрац може дещо відрізнятися від зразка в каталозі по відтінку.
Фабрика не зобов'язана інформувати широке коло споживачів про деякі зміни в конструкції, спрямованих на поліпшення параметрів продукції.
Відгуки від реальних покупців