| Гарантія на виріб | ГОСТ стандарт |
| Жорсткість сторін матраца | 2/3 |
| Торгова марка матраца | Flip |
| Жорсткість | Середній |
| Висота матраца | 6 см |
| Навантаження на спальне місце | до 130 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Латекс | Так |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Опція зима/літо | Ні |
| Чохол на блискавці | Так |
| Єврокаркас | Ні |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-;акард |
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Шар 1 | Organic Latex |
| Шар 2 | Coconut coir |
| Шар 3 | Memory Foam |
Переваги матраца Flip Breeze/Бріз
Унікальний матрац Flip Breeze купити в магазині Матрац ТВ можна для дитини або дорослої людини. Оригінальний продукт з лінійки Flip від фабрики Matroluxe має асиметричну жорсткість 2 та 3 ступеня. Для створення матраца застосовується Organic Latex, піна з ефектом «пам'яті» та натуральна кокосова койра. Кожна модель з колекції Flip відрізняється спеціальним наповненням та зовнішнім колірним рішенням.
До переліку переваг моделі Flip Breeze/Бріз слід внести:
• екологічну чистоту та санітарну безпеку;
• універсальність застосування;
• граничне навантаження 130 кг на кожне спальне місце;
• повітряпроникну вставку Air Stroke по всьому периметру;
• відмінну природну вентиляцію;
• нездатність вбирати і утримувати вологу;
• високі анатомічні властивості та терморегулюючі характеристики;
• простоту перевезення та зберігання.
Виріб забезпечить комфортний та здоровий сон, прослужить довгий час без зниження споживчих параметрів. Для повнішого уявлення про особливості даного продукту рекомендується прочитати відгуки реальних покупців.
Застосовувані матеріали
Споживчі властивості моделі Бріз визначаються ретельно підібраними для виробництва матеріалами.
• Органічний латекс виготовлений із соку бразильського дерева гевеї. Він має гарну пружність, міцність, гіпоалергенні характеристики. Натуральний наповнювач унеможливлює розвиток шкідливих мікроорганізмів. Використання особливої перфорації поверхні забезпечує грамотне зонування наповнювача. Це підвищує комфорт використання матраца для регулярного нічного сну.
• Інноваційна піна з ефектом «пам'яті» здатна точно повторити контури тіла людини, забезпечуючи правильний розподіл навантаження на м'язи та хребет під час нічного сну.
• Натуральна койра з волокон кокосу допомагає створити необхідну жорсткість, безпечна для організму людини та навколишнього середовища.
• Знімний чохол на блискавці пошитий із міцного жаккардового полотна з певним ступенем еластичності. Текстиль стійкий до розтягування у будь-якому напрямку, не протирається, не дає усадки. Шви з лляної нитки гарантують природний повітрообмін та екологічну безпеку. Допускається делікатне прання у машині автоматичного типу.
Переваги покупки матраца Бріз в інтернет-магазині Матрац ТВ
Прямі зв'язки з фабрикою дозволяють інтернет-магазину Матрац ТВ запропонувати покупцям:
• вигідні ціни;
• можливість замовлення моделі за індивідуальними розмірами;
• доступну розстрочку на будь-яку покупку;
• доставку по всій території України;
• гарантію якості від фабрики.
Кваліфіковані консультанти по телефону допоможуть підібрати найкращу модель матраца з урахуванням індивідуальних побажань клієнта.
Важливо! Розрахунок підсумкової вартості виробу в рамках індивідуальних замовлень здійснюється за окремою схемою, якщо споживачеві потрібний виріб розміром менше 500х1500 мм.
Фабрика зберігає у себе одностороннє право вносити незначні зміни у конструкцію виробів, не повідомляючи про це споживачів. Зовнішній вигляд матраца може дещо відрізнятись від моделей, представлених у каталозі.

Відгуки від реальних покупців