| Гарантія на виріб | 18 місяців |
| Жорсткість сторін матраца | 3/4 |
| Торгова марка матраца | In Style |
| Жорсткість | Середній |
| Висота матраца | 21 см |
| Навантаження на спальне місце | 150 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Латекс | Ні |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Опція зима/літо | Ні |
| Чохол на блискавці | Ні |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард прошитий льоном |
| Гарантія на пружинний блок | 5 років |
| Шар 1 | Cotton coir |
| Шар 2 | Cocos Coir |
| Шар 3 | Mix Felt |
| Шар 4 | iML® Pocket Spring |
| Шар 5 | Strong Foam Support |
| Шар 6 | Mix Felt |
| Шар 7 | Cotton coir |
Особливості матраца Blogger / Блогер
Матрац Blogger купити в інтернет-магазині Матрац ТБ можна за привабливими цінами. Пропозиція зацікавить всіх любителів спальних пристосувань з асиметричною жорсткістю. Модель з лінійки In Style дозволяє створити комфортні умови для сну взимку влітку шляхом простого перевертання матраца.
До переліку переваг сучасного виробу необхідно віднести:
- Блок незв'язаних сталевих пружин зручний для сну і позбавлений хвильового ефекту.
- Поверхня зі відмінними ортопедичними властивостями гарантує правильне положення хребта.
- Схильність до природної терморегуляції і провітрювання підвищує гігієнічну безпеку пристосування.
- Припустиму вагу людини до 150 кг.
Застосовані матеріали
Унікальні споживчі властивості продукції на виробництві забезпечують за рахунок сміливої комбінації різних компонентів.
- Cotton coir. Неткана прошарок на основі натурального бавовни є розробкою співробітників конструкторського відділу МатроЛюкс. Наповнювач здатний вирівняти температурний режим поверхні, не накопичує вологу, не вбирає запахи та пил.
- Cocos Coir. Компонент з кокосового волокна та латексу коригує жорсткість, надійний, безпечний з санітарної точки зору. Він не гниє, довго зберігає структуру і щільність.
- Mix Felt. Прошарок зі змішаного волокна грає роль буфера між сталевими пружинами та іншими компонентами. Вона сприяє рівномірному розподілу ваги людини.
- iML ® Pocket Spring. Оригінальний блок незв'язаних між собою сталевих пружин. Основа забезпечує правильну підтримку різних частин тіла, виключає зовнішній тиск.
- Strong Foam Support. Пружна штучна піна вбудована для посилення краю. Вона виключає зім'яття, підвищує комфорт, продовжує термін використання виробу.
- Стрейч-жаккардовий чохол прошитий льоном. Міцне полотно добре провітрюється, довго зберігає привабливість, стійке до стирання. Хорошу терморегуляцію і гіпоалергенні властивості забезпечує натуральний льон, використаний для з'єднувальних і декоративних швів.
Де вигідно замовити матрац Блогер?
Сучасні спальні пристосування представлені в каталозі Матрац ТБ за привабливими цінами. Пряма співпраця з виробником дозволяє магазину запропонувати клієнтам оперативне обслуговування та фабричну гарантію.
До переваг звернення в магазин відносять:
- оптимальне співвідношення ціни та якості товарів;
- оперативну доставку в будь-який куточок України;
- зручні варіанти оплати;
- оформлення розстрочки або кредиту;
- доступ до розгорнутим відгуками реальних покупців.
Отримати детальну консультацію можна по телефону. Кваліфіковані менеджери допоможуть зробити правильний вибір та оформити замовлення.
Відгуки від реальних покупців