| Жорсткість сторін матраца | 3/4 |
| Торгова марка матраца | Naturell Ultra |
| Жорсткість | Середній |
| Посилення металевою рамою | Ні |
| Висота матраца | 21 см |
| Навантаження на спальне місце | До 140 кг |
| Тип пружинного блоку | Pocket Spring |
| Латекс | Ні |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Опція зима/літо | Ні |
| Чохол на блискавці | Ні |
| Єврокаркас | Так |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Жакард прошитий льоном |
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Гарантія на пружинний блок | 3 роки |
| Шар 1 | Latex Foam: Green Special |
| Шар 2 | Кокосова койра |
| Шар 3 | Thermofiber |
| Шар 4 | Anatomy Spring System |
| Шар 5 | Єврокаркас |
| Шар 6 | Thermofiber |
| Шар 7 | Latex Foam: Green Special |
Особливості матраца Azure / Азур
Модель входить в колекцію Naturelle Ultra фабрики МатроЛюкс. Матрац Azure / Азур купити в інтернет-магазині Матрац ТБ можуть всі любителі якісної та екологічної продукції. Застосування сучасних технологій та професійних підхід фахівців виробництва до підбору матеріалів дозволяють створювати унікальні товари за прийнятними цінами. Особливість моделі є два функціональних боки з різною жорсткістю. Це дозволяє спробувати середній та високий рівень жорсткості, визначитися з подальшим вибором. Модель привертає увагу лаконічним дизайном, може витримати вагу людини до 140 кг.

Перелік переваг моделі досить широкий.
- Ортопедичний ефект підвищений за рахунок великої кількості незв'язаних між собою пружин.
- Ущільнений каркас товщиною в 10 см захищає краї від передчасної деформації, збільшує термін використання пристосування.
- Чохол прошитий натуральними лляними нитками, що робить його гіпоалергенним і міцним.
- Латекс з добавкою зеленого чаю заспокоює, позбавляє від стресу, покращує якість, дарує заряд бадьорості і гарний настрій.
- Функція "зима-літо" гарантує комфорт в будь-який час року. Ефект досягнутий завдяки застосуванню натуральної вовни та бавовняного волокна з різних сторін.
- Блок незалежних пружин не має неприємного хвильового ефекту.
Виріб має високий рівень санітарної та гігієнічної безпеки.

Застосовані матеріали
Грамотно підібрані матеріали покращують споживчі параметри моделі.
- Latex Foam Green Special. Оригінальний наповнювач відрізняється відмінними ортопедичними і терапевтичними властивостями. Включення екстракту зеленого чаю позитивно впливає на самопочуття людини.
- Кокосова койра. Прошарок на основі волокон кокоса надає поверхні виробу потрібну жорсткість та пружність.
- Thermofiber. Пресований із застосуванням високих температур матеріал має необхідну жорсткість, відмінно зберігає форму, сприяє терморегуляції.
- Еврокаркас. Ущільнений шар по периметру виробу товщиною в 10 см виключає небажану деформацію матраца. Його використання у 2 рази збільшує термін експлуатації пристосування.
- Anatomy Spring System. Система незалежних сталевих пружин застосовується для максимального ортопедичного ефекту та точкової підтримки всього тіла.
Чохол з міцного жаккардового полотна прострочений лляними нитками, що помітно покращує природну вентиляцію пристосування. Полотно не вимагає складного догляду, не розтягується при використанні. Чохол не знімається.

Де замовити матрац Азур вигідно?
У каталозі магазину Матрац ТБ можна вивчити характеристики даної моделі. Зробити правильний вибір допоможуть відгуки реальних клієнтів.

Покупець отримує при співробітництві з магазином чимало переваг:
1.Виріб буде виготовлено за індивідуальним замовленням в рекордні терміни на фабриці МатроЛюкс.
2.Преміальна якість органічно поєднується з доступною ціною.
3.Доставка організована в будь-який куточок України.
4.Нескладно замовити матрац нестандартного розміру.
5.Кредитування та розстрочка доступні всім клієнтам.
Відгуки від реальних покупців