| Гарантія на виріб | 5 років |
| Жорсткість сторін матраца | 4/4 |
| Торгова марка матраца | Matroluxe |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Висота матраца | 20 см |
| Навантаження на спальне місце | До 150 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Незалежний блок |
| Латекс | Ні |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Опція зима/літо | Так |
| Чохол на блискавці | Ні |
| Єврокаркас | Єврокаркас + рама |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Шар 1 | Льон 100% |
| Шар 2 | Пінополіуретан з масажним ефектом |
| Шар 3 | Thermofiber |
| Шар 4 | Посилений єврокаркас |
| Шар 5 | Thermofiber |
| Шар 6 | Пінополіуретан з масажним ефектом |
| Шар 7 | Льон 100% |
Особливості матраца Айріш Плюс / Irish plus
Матрац Irish plus купити в інтернет-магазині Матрац ТБ можна, не виходячи з дому. Модель оснащена системою сталевих незалежних пружин, легко адаптується під обриси тіла сплячої людини, створює необхідну підтримку м'язам та хребту. Обидві сторони пристосування аналогічні за функціоналом, мають жорсткістю 4-го ступеня.

Відмінними рисами виробу є:
- Гарантований анатомічний ефект.
- Застосування лляної нитки для функції "Зима-літо".
- Здатність витримати вагу людини до 150 кг.
- Єврокаркас по краях з піни підвищеної щільності.
- Чохол з глибокими швами, що надає пристосуванню особливий комфорт і привабливість.

Застосовані матеріали
Сучасні компоненти, що застосовуються на виробництві, забезпечують високий функціонал виробів без істотного підвищення їх вартості.
- Пінополіуретан з ефектом легкого масажу є щільну піну, виготовлену за сучасною технологією. Наповнювач довго зберігає початкову форму, не боїться великого навантаження, не схильний до деформації.
- Thermofiber. Прошарок покликаний підвищити зносостійкість, надати необхідну жорсткість пристосуванню.
- Pocket Spring. Блок сталевих пружин, не пов'язаних між собою, забезпечує правильну підтримку, не схильний до виникнення хвильового ефекту, орієнтований на пари з істотною різницею у вазі.
- Льон 100% не здатний викликати алергічну реакцію, підвищує ефект терморегуляції.
- Жаккард з прошивкою льоном. Щільне полотно красиво, практично, не вимагає складного догляду.

Де вигідно придбати матрац Айріш плюс?
В електронному каталозі магазину Матрац ТБ виріб можна знайти за привабливою ціною. Завдяки прямим постачанням з виробництва клієнти можуть розраховувати на:
- тривалу фабричну гарантію;
- кваліфіковану консультацію менеджера по телефону;
- оперативне обслуговування;
- доставку замовлення в будь-який куточок України;
- оптимальний баланс ціни та якості виробу.
Перевагою магазину є можливість оплатити покупку зручним для замовника методом. Отримати більш повне уявлення про особливості моделі допоможуть розгорнуті відгуки реальних покупців.
Важливо! Для виробу за індивідуальним замовленням, довжина якого менше 150 мм, а ширина менше 500 мм, застосовується окрема схема.
Відтінок отриманого матраца може трохи відрізнятися від зразків в електронному каталозі.
Виробник має право не повідомляти широку публіку про зміни в конструкції матраців, спрямованих на поліпшення їх споживчих властивостей.
Відгуки від реальних покупців