| Гарантія на виріб | ГОСТ стандарт |
| Жорсткість сторін матраца | 2/2 |
| Торгова марка матраца | Flip |
| Жорсткість | М'який |
| Висота матраца | 7 см |
| Навантаження на спальне місце | До 100 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Латекс | Так |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Опція зима/літо | Ні |
| Чохол на блискавці | Так |
| Єврокаркас | Ні |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч-жакард |
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Шар 1 | Latex Foam |
| Шар 2 | Latex Foam |
Переваги матраца Flip Granat
Модель входить в лінійку тонких матраців Flip від фабрики Matroluxe. Матрац Flip Granat купити в інтернет-магазині матрац ТВ можна на дуже привабливих умовах. Виріб оформлено в оригінальній кольоровій гамі, відрізняється наповнювачем. Безпечний для організму людини Latex Foam не перешкоджає природному повітряобміну, відрізняється відмінними ортопедичними властивостями. Двосторонній тонкий матрац володіє середнім ступенем жорсткості, задовільнить потреби більшості покупців. Пристосування дозволяє без зусиль перетворити в комфортне спальне місце будь-який розкладний диван, вирівнявши його поверхню.
Переваги моделі Flip Granat:
- повноцінні ортопедичні властивості;
- масажний ефект поверхні;
- оригінальна сітка Air Stroke, розміщена по периметру, гарантує необхідну природну вентиляцію;
- знімний міцний чохол;
- граничне навантаження до 100 кг на кожне спальне місце;
- екологічна та санітарна безпека;
- стійкість до зносу і відмінні споживчі характеристики;
- сучасне оформлення і привабливі відтінки.
Вартість матраца залежить від габаритних розмірів.
Застосовувані матеріали
Фахівці фабрики MatroLuxe використовують новітні технології та екологічно безпечну сировину високої якості.
- Натуральний наповнювач Latex Foam зроблений з густого соку бразильського дерева гевеї. Дрібнопориста структура забезпечує виробу підвищену пружність. Цим обумовлені ортопедичні властивості виробу і легкий масажний ефект поверхні. Матеріал не утримує вологу, прекрасно пропускає повітря, не здатний накопичувати пил. Це помітно знижує ймовірність появи всередині матраца пилових кліщів і шкідливих мікроорганізмів. Виріб забезпечує підтримку хребту протягом нічного сну, правильно розподіляє навантаження на м'язи людини.
- Для пошиття знімного чохла використаний пружний стрейч-жаккард. Полотно виготовлено з еластичних синтетичних волокон, стійке до зносу і стирання. Тканина добре переносить делікатне прання в машині автоматичного типу, не мнеться, не деформується. Повітряпроникна сіточка Air Stroke створює усі умови для природнього провітрювання.
Де замовити матрац Flip Granat?
Інтернет-магазин матрац ТВ пропонує:
- привабливі ціни на оригінальну продукцію MatroLuxe;
- тривалу заводську гарантію;
- широкий вибір варіантів оплати;
- детальну консультацію по телефону;
- швидку доставку у будь-який регіон України.
При бажанні можна вивчити відгуки реальних покупців, що допоможе зробити правильний вибір.

Відгуки від реальних покупців