| Гарантія на виріб | ГОСТ стандарт |
| Жорсткість сторін матраца | 2/2 |
| Торгова марка матраца | Flip |
| Жорсткість | М'який |
| Висота матраца | 7 см |
| Навантаження на спальне місце | До 100 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Латекс | Ні |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Опція зима/літо | Ні |
| Чохол на блискавці | Так |
| Єврокаркас | Ні |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч-жакард |
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Шар 1 | Oxygen Foam |
| Шар 2 | Oxygen Foam |
Переваги матраца Flip White / Вайт
Матрац топер Flip White / Вайт купити в інтернет-магазині Матрац ТВ розумно при необхідності вирівняти будь-спальне місце. Тонкий топер без пружин допоможе облаштувати розкладний диван, розмістити гостей на підлозі, виручить у подорожі, на дачі, на знімній квартирі. Дана модель входить в лінійку Flip, розроблена і випускається фабрикою Matroluxe. Продукція відрізняється високою екологічною безпекою, тривалим терміном служби, привабливим дизайном. Матрац легко скручується в легкий рулон компактних розмірів. Це спрощує зберігання і транспортування пристосування.
У список переваг даної моделі слід внести:
- можливість застосовувати для сну по черзі обидві сторони матраца;
- середню ступінь жорсткості, що відповідає потребам широкого кола споживачів різного віку і статі;
- простоту догляду;
- чохол з блискавкою;
- повітропроникні сітчасті елементи Air Stroke по всьому краю виробу для провітрювання;
- санітарну та екологічну безпеку;
- хорошу підтримку для м'язів і хребта;
- здатність витримати до 100 кг навантаження.
Це корисне доповнення до будь-якого дивану або ліжка, що поліпшує ортопедичні властивості спального місця, коригуючи м'якість, захищає оббивку м'яких меблів від стирання та бруду.
Застосовані матеріали
При створенні моделей в розрахунок приймаються споживчі характеристики новітніх матеріалів.
- В якості наповнювача на фабриці використовують структурну піну Oxygen Foam. М'який та пружний матеріал володіє ортопедичними властивостями, відмінно пропускає повітря, не вбирає вологу. Хороша природна вентиляція виключає скупчення пил, поява пилових кліщів та шкідливих мікроорганізмів. Наповнювач відмінно справляється із зовнішніми навантаженнями, не деформується, не кришиться з часом.
- Сітчасті вставки Air Stroke по краю виготовлені з поліефірної нитки, міцні, призначені для поліпшення вентиляції всередині пристосування. Це оригінальна розробка співробітників фабрики Matroluxe, що поліпшує споживчі властивості топера. Дихаючі сіточки допомагають створити комфортний мікроклімат, забезпечують здоровий сон.
- Знімний чохол спрощує догляд за виробом. Для пошиття застосовується міцний стрейч-жаккард, який стійкий до стирання, що не розтягується, на дає усадку після делікатної автоматичного прання. Невеликі забруднення можна видалити за допомогою вологої серветки. Раціональним рішенням є регулярна суха чистка пилососом.
Де купити матрац Flip White / Вайт?
У пошуку бюджетного та якісного матраца розумно ознайомитися з каталогом інтернет-магазину Матрац ТВ. Прямі зв'язки з фабрикою з випуску оригінальної продукції дозволяють запропонувати вигідні ціни.
До переваг обслуговування в магазині Матрац ТВ відносять:
- оперативну доставку по всій Україні;
- величезний асортимент продукції;
- відмінну якість та екологічну безпеку товарів;
- можливість отримати розстрочку або кредит.
Зробити правильний вибір допоможуть відгуки реальних покупців. При бажанні можна отримати відповіді на всі питання, щодо параметрів товару та правил оплати у менеджера по телефону.
Важливо! При розрахунку кінцевої вартості матраца габаритами менше 500х12500 мм, що виготовляється за індивідуальними розмірами, застосовується окрема тарифна сітка.
Зовнішній вигляд матраца може дещо відрізнятися про того, що розміщений на фото в каталозі. Фабрика без оповіщення споживачів може вносити деякі зміни в конструкцію топерів з метою поліпшення їх споживчих властивостей.

Відгуки від реальних покупців