| Гарантія на виріб | 5 років |
| Жорсткість сторін матраца | 3/3 |
| Торгова марка матраца | The Home |
| Жорсткість | Середній |
| Висота матраца | 21 см |
| Навантаження на спальне місце | до 150 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Незалежний блок |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Опція зима/літо | Так |
| Чохол на блискавці | Ні |
| Єврокаркас | Так |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч-Жакард |
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Гарантія на пружинний блок | 5 років |
| Шар 1 | Латекс foam |
| Шар 2 | Пружинний блок Multi Pocket 3 zone |
| Шар 3 | Латекс foam |
Особливості матраца The Home Paola / Паола
Матрац The Home Paola купити в інтернет-магазині Матрац ТБ зацікавлені поціновувачі сучасного приладдя для здорового сну, безпечного з точки зору екології. В основі конструкції застосовується піна Latex Foam зі відмінними параметрами гігієнічної безпеки. Пристосування забезпечує здоровий нічний сон, прослужить довгий час без втрати споживчих якостей.
У перелік переваг моделі слід внести:
- Наявність двох рівнозначних сторін оптимальної жорсткості, який влаштовує переважна кількість споживачів.
- Шляхом перевертання виробу можна забезпечити комфортабельний відпочинок цілий рік завдяки опції "Зима-літо".
- Зоновані пружини, незв'язані між собою, створюють належну підтримку різним частинам тіла.
- Посилений каркас виключає передчасну деформацію краю, продовжує період експлуатації.
Дубльована кутова система підтримки підвищує корисні властивості поверхні.
Термін використання блоку Multi Pocket не менше 5 років. Він здатний витримати вагу людини до 150 кг.
Застосовані матеріали
Всі компоненти, що застосовуються на виробництві МатроЛюкс, проходять ретельний відбір. Фахівці строго стежать за дотриманням технології, активно орієнтуються на зарубіжний досвід. У підсумку готова продукція радує комфортом і зносостійкість.
- Latex Foam. Спінений за інноваційною технологією латекс забезпечує виробу відмінну вентиляцію, нездатність накопичувати вологу та пил. Наповнювач не містить живильного середовища для шкідливих комах і бактерій, володіє унікальними ортопедичними властивостями.
- Multi Pocket 3 zone. Блок незв'язаних пружин не володіє хвильовим ефектом, забезпечує хорошу анатомічна точність пристосування. Три зони відрізняються за рівнем жорсткості, оптимальні для здорового сну.
- Стрейч-жаккард. М'яке і практичне полотно стійке до стирання та деформації, не здатне спровокувати алергію.
- Єврокаркас. Посилений край з пінополіуретану не схильний до передчасної деформації. Каркас збільшує площу спального місця, продовжує період використання матраца.
Де вигідно замовити матрац Паола?
Популярну модель від перевіреного виробника Матрац ТБ пропонує за прийнятною ціною. Це досягнуто завдяки прямим поставкам продукції від фабрики МатроЛюкс.
При замовленні ортопедичного приладдя в магазині Матрац ТБ клієнтам гарантовано:
- оперативний розгляд заявки;
- оптимальний баланс ціни та якості;
- зручний спосіб оплати;
- оформлення розстрочки або кредиту;
- доставка в будь-який населений пункт України.
Спрощує вибір моделі наявність розгорнутих відгуків реальних покупців. При бажанні отримати додаткову консультацію та замовити виріб можна по телефону.
Важливо! Індивідуальна схема розрахунку вартості поширюється на матраци коротше 1500 мм та вужче 500 мм.
Дизайн готового виробу може дещо відрізнятися від зразків в каталозі магазину.
Фабрика не зобов'язана інформувати широке коло споживачів про зміни в конструкції пристосувань, спрямованих на підвищення комфорту та продовження терміну використання.
Відгуки від реальних покупців