| Гарантія на виріб | 5 років |
| Жорсткість сторін матраца | 5/5 |
| Торгова марка матраца | Foxe |
| Жорсткість | Ультражорсткий |
| Висота матраца | 19 см |
| Навантаження на спальне місце | До 140 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Латекс | Ні |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Опція зима/літо | Так |
| Чохол на блискавці | Ні |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Жакард |
| Шар 1 | Foxe |
| Тип прошивки зовнішнього чохла | Глибока прошивка |
| Шар 2 | Termofiber |
| Шар 3 | Пінополіуретан |
| Шар 4 | Termofiber |
| Шар 5 | Foxe |
Особливості матраца Sydney / Сідней PPU
Матрац Sydney / Сідней PPU купити в інтернет-магазині Матрац ТБ розумно, якщо потрібне спальне пристосування високого рівня жорсткості. Відсутність пружинного блоку успішно компенсує плита з пінополіуретану. Виріб висотою 19 см комфортно для нічного сну завдяки прошарку Thermofiber та настильному матеріалу Foxe.
У перелік переваг моделі необхідно додати:
- міцний захисний чохол;
- високу гігієнічну та санітарну безпеку;
- застосування стійких до зносу матеріалів;
- сучасний зовнішній вигляд;
- п'ятирічну фабричну гарантію;
- опцію "Зима-літо";
- довгий період експлуатації.

Застосовані матеріали
На фабриці МатроЛюкс працює сучасне технологічне обладнання, здійснюється суворий контроль за якість вихідної сировини. Інженери та дизайнери сміливо комбінують різні компоненти для поліпшення споживчих властивостей готової продукції.
- Пінополіуретан. Щільна синтетична піна володіє пористою структурою. Це гарантує стійкість до деформації, відмінну природну вентиляцію. Нездатність утримувати вологу та пил виключає появу шкідливих комах і бактерій.
- Foxe. Наповнювач є унікальною розробкою фахівців МатроЛюкс, не поступається за рівнем екологічної безпеки та технічними параметрами натуральному латексу, надає спальному місцю м'якість.
- Thermofiber. Волокнистий прошарок, отриманий шляхом термічного пресування повсті, коригує жорсткість поверхні, продовжує період його використання.
- Жаккард. Чохол з міцного жаккарда має великий запас міцності, привабливий зовнішній вигляд, не боїться деформації. Він не потребує складного догляду, відмінно переносить прання в автоматі на малих обертах при температурі до 30 градусів.
Де вигідно замовити матрац Сідней?
Магазин Матрац ТБ давно співпрацює з виробником ортопедичного приладдя. Цім пояснюються привабливі ціни в каталозі та швидкі терміни обробки замовлень.
Клієнти Матрац ТБ можуть розраховувати на:
- оптимальне співвідношення ціни та якості;
- фабричну гарантію;
- зручні способи оплати;
- доставку в будь-який куточок України;
- оформлення кредиту або розстрочки.

Крім докладного опису моделі доповнені докладними відгуками реальних покупців. Це істотно спрощує вибір.
Покупку можна зробити через віртуальний кошик, або за допомогою менеджера по телефону.
Важливо! При розрахунку підсумкової вартості пристосування за індивідуальними розмірами замовника для виробів коротше 1500 мм і / або вужче 500 мм застосовується окрема схема.
Зовнішній вигляд готового матраца може дещо відрізнятися від знімків зразка на сторінці товару.
Виробник має право не інформувати широке коло потенційних покупців щодо змін в конструкції продукції, покликаних поліпшити основні характеристики.
Відгуки від реальних покупців