| Гарантія на виріб | 2 роки |
| Жорсткість сторін матраца | 3/3 |
| Торгова марка матраца | Matroluxe |
| Жорсткість | Середній |
| Висота матраца | 20 см |
| Навантаження на спальне місце | до 150 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Незалежний блок |
| Латекс | Ні |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Опція зима/літо | Ні |
| Чохол на блискавці | ні |
| Єврокаркас | Так |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Жакард |
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Шар 1 | Піна з масажним ефектом |
| Шар 2 | Thermofiber |
| Шар 3 | Блок незалежних пружин Pocket Spring/td> |
| Шар 4 | Thermofiber |
Переваги матраца Kozak / Козак
Матрац Kozak купити в інтернет-магазині Матрац ТБ можна за привабливою вартістю. Пружинний матрац з незалежним блоком та унікальною піною з ефектом легкого масажу підійде любителям комфорту. Двоспальна версія укріплена за допомогою рамки з металу. Це покращує споживчі властивості, надає пристосуванню підвищену міцність. Обидві сторони пристосування мають середню ступінь жорсткості.
До переваг моделі необхідно віднести:
- гігієнічну та санітарну безпеку;
- відмінні анатомічні та ортопедичні параметри;
- здатність витримати вагу людини в межах 150 кг;
- мікро масажний ефект.
Застосовані матеріали
Фахівці МатроЛюкс органічно об'єднали у виробі кілька сучасних компонентів.
- Інноваційну піну з ефектом масажу.
- Thermofiber. Войлочний матеріал, отриманий методом термічного пресування, підвищує стійкість до зносу та ортопедичні показники пристосування.
- Pocket Spring. Незалежні пружини добре підтримують хребет, правильно розподіляють навантаження, виключають провисання і деформацію вироба.
- Жаккард прострочений з синтепоном. Жакардове полотно входить в категорію міцних тканин. Такі чохли довговічні та практичні.
Де вигідно придбати матрац Kozak / Козак?
Знайти модель в каталозі інтернет-магазину Матрац ТБ можна на привабливих умовах. Пряма співпраця з виробником МатраЛюкс дозволяє магазину запропонувати клієнтам:
- тривалу гарантію;
- великий вибір;
- оптимальне співвідношення якості і ціни;
- оперативну доставку;
- виготовлення виробів за індивідуальними розмірами.
Істотно спрощують вибір відгуки реальних покупців на сайті Матрац ТБ, можливість отримати безкоштовну консультацію по телефону.
Важливо! При визначенні вартості виробу за індивідуальним замовленням для матраців шириною до 500 мм, і / або довжиною до 1500 мм застосовується окрема тарифна сітка.
Зовнішній вигляд матраца здатний трохи відрізнятися від ілюстрацій в електронному каталозі магазину.
Виробник має право без оповіщення клієнтів вносити конструктивні зміни для вдосконалення споживчих властивостей готової продукції.
Відгуки від реальних покупців