| Гарантія на виріб | 18 місяців |
| Жорсткість сторін матраца | 3/3 |
| Торгова марка матраца | Matroluxe |
| Жорсткість | Середній |
| Висота матраца | 5 см |
| Навантаження на спальне місце | До 120 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Латекс | Ні |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Опція зима/літо | Ні |
| Чохол на блискавці | Ні |
| Єврокаркас | Ні |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Жаккард |
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Шар 1 | Пінополіуретан високої щільності |
Переваги матраца Коді
Товщина виробу - 5 см. Матрац Коді розумно купити в інтернет-магазині Матрац ТВ, адже при необхідності мати під рукою компактний топер – актуальне рішення. Його зручно використовувати для коригування поверхні дивана або ліжка, комфортного розміщення гостей. Пристосування можна брати з собою на дачу, в автоподорож, використовувати на знімній квартирі. Пружний пінополіуретан дозволить створити всі необхідні умови для здорового сну, він здатний витримати будь-яке навантаження, безпечний для організму людини.
Популярність даної моделі пояснюють її гідності:
- наповнювач безперешкодно пропускає повітря, не здатний утримувати пил і вологу;
- тонкий матрац забезпечує підтримку хребта;
- екологічна чистота, гігієнічність і санітарна безпека гарантовані виробником;
- компактний розмір та мала вага рулону;
- універсальність застосування.
Топер можна використовувати для постійного нічного сну, коригуючи поверхню розкладного дивана. Він стане в нагоді на дачі, в поїздці. При необхідності матрац можна розстелити навіть на підлозі.
Застосовані матеріали
До вибору матеріалів фахівці фабрики Matroluxe підходять дуже відповідально.
- В якості наповнювача застосовується міцний та безпечний для здоров'я людини пінополіуретан. Піна штучного походження має дрібнопористу структуру. Саме вона забезпечує необхідний ступінь пружності, виключає небажану деформацію, сприяє тривалому періоду експлуатації топера. Споживчі властивості сучасного наповнювача створюють всі умови для спокійного сну.
- Чохол зшитий з щільної жаккардовой тканини, стійкої до стирання та зносу. Полотно надійне, не викликає зайвого клопоту з доглядом.
Де купити матрац Коді?
Модель нескладно знайти в електронному каталозі інтернет-магазину Матрац ТВ. Прямі зв'язки з фабрикою дозволяють магазину запропонувати привабливі ціни на всі вироби Matroluxe.
До переваг покупки матраца в магазині Матрац ТВ відносять:
- тривалу гарантію від фабрики (1,5 року);
- широкий асортимент;
- оперативну доставку по всій Україні;
- можливість замовити вакуумну упаковку без перерахунку кінцевої вартості покупки.
Визначитися з вибором допоможуть відгуки реальних покупців. При необхідності можна отримати безкоштовну консультацію менеджера по телефону.
Важливо! При індивідуальному замовленні виробу розміром менше 500х1500 мм розрахунок підсумкової ціни здійснюється за окремим прейскурантом.
Виробник інформує замовників про те, що зовнішній вигляд отриманого топера може дещо відрізнятися від того, що клієнт побачив в електронному каталозі.
Фахівці на виробництві безперервно працюють над підвищенням якості готової продукції. Тому в конструкцію виробів можуть бути внесені зміни без повідомлення споживачів.
Відгуки від реальних покупців