| Гарантія на виріб | 18 місяців |
| Жорсткість сторін матраца | 3/3 |
| Торгова марка матраца | In Style |
| Жорсткість | Середній |
| Висота матраца | 20 см |
| Навантаження на спальне місце | 140 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Латекс | Ні |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Опція зима/літо | Ні |
| Чохол на блискавці | Ні |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард прошитий льоном |
| Гарантія на пружинний блок | 5 років |
| Шар 1 | SHR foam ML® |
| Шар 2 | Mix Felt |
| Шар 3 | iML® Pocket Spring |
| Шар 4 | Strong Foam Support |
| Шар 5 | Mix Felt |
| Шар 6 | SHR foam ML® |
Особливості матраца Event / Івент
Матрац Event / Івент купити в інтернет-магазині Матрац ТБ можна за привабливою ціною. Модель має універсальне призначення, оскільки обидві функціональні сторони мають середній рівень жорсткості. Лаконічний дизайн, неймовірний комфорт та невелику вагу виробу вельми оцінять любителі екологічної продукції. В основі конструкції творці пристосування використовували систему незв'язаних сталевих пружин, що забезпечує правильне положення тіла під час нічного сну.
До переліку переваг виробу необхідно віднести:
- Довговічну основу у вигляді незв'язаних між собою сталевих пружин, яка не має хвильового ефекту.
- Відмінні споживчі параметри та гігієнічність.
- Точкову підтримку тіла.
- Здатність витримати вагу людини до 140 кг.
Застосовані матеріали
Інженери та дизайнери МатроЛюкс активно застосовують досвід зарубіжних колег для створення якісних спальних приладдів з тривалим періодом служби. Комбіновані оптимальним чином компоненти дозволяють випускати зручні матраци для різних категорій споживачів.
- SHR foam ML ®. Сучасне наповнення виготовлено з піни, що виробляється із застосуванням HR компонентів. Воно зберігає первісну форму протягом тривалого періоду експлуатації, не боїться серйозних навантажень, відповідає всім гігієнічним вимогам.
- Mix Felt. Нетканий прошарок зі змішаного волокна призначений для захисту м'яких прошарків від контакту з металевими пружинами. Це забезпечує правильний розподіл навантаження та комфортні відчуття.
- iML ® Pocket Spring. Система з автономних сталевих пружин. Необхідна для забезпечення високої ортопедичної точності, здатна прослужити довгий час, не має обмеження по навантаженню.
- Strong Foam Support. Зовнішній каркас з спіненого матеріалу розташований по всьому краю матраца. Виключає передчасне просідання, підвищує зручність застосування.
- Стрейч-жаккардовий чохол прошитий льоном. Практичне полотно з тривалим періодом служби не потребує складного догляду. Матеріал гарний, приємний на дотик, гігієнічний, відмінно пропускає повітря. Шви з натурального льону 250 г / м2 забезпечують корисний мікроклімат спального місця.
Де купити матрац Івент вигідно?
Знайти сучасну модель за доступною ціною можна в каталозі Матрац ТБ. Прямі зв'язки з виробництвом дозволяють магазину гарантувати швидку обробку прийнятих замовлень та відмінну якість оригінальної продукції.
Клієнтам гарантовані:
- швидке обслуговування незалежно від ступеня завантаженості менеджерів;
- зручні способи оплати;
- доставка в будь-який куточок України;
- оформлення кредиту або розстрочки;
- доступні відгуки реальних покупців;
- тривала фабрична гарантія.
При бажанні можна отримати допомогу кваліфікованих менеджерів при виборі виробу по телефону. Зручна опція зворотного зв'язку на сайті спрощує контакт з фахівцями відділу продажів.
Відгуки від реальних покупців