| Гарантія на виріб | 18 місяців |
| Жорсткість сторін матраца | 4/4 |
| Торгова марка матраца | In Style |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Висота матраца | 22 см |
| Навантаження на спальне місце | 160 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Латекс | Ні |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Опція зима/літо | Ні |
| Чохол на блискавці | Ні |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард прошитий льоном |
| Гарантія на пружинний блок | 5 років |
| Шар 1 | SHR foam ML® |
| Шар 2 | Cocos Coir |
| Шар 3 | Mix Felt |
| Шар 4 | iML® Pocket Spring Hard 5 Zone |
| Шар 5 | Strong Foam Support |
| Шар 6 | Mix Felt |
| Шар 7 | Sisal Coir |
| Шар 8 | SHR foam ML® |
Особливості матраца Account / Аккаунт
Лаконічний та зручний матрац Account купити в інтернет-магазині Матрац ТБ зможуть поціновувачі якісного приладдя для сну. Двостороннє пристосування середньої жорсткості має істотний запас міцності та невелику вагу.
У перелік особливостей унікальної моделі від МатроЛюск входять:
- відмінні анатомічні параметри і підтримуючий ефект;
- функція терморегуляції;
- незалежний пружинний блок з міцного сталевого сплаву;
- здатність витримати вагу людини до 160 кг.
Застосовані матеріали
Споживчі властивості кінцевої продукції безпосередньо залежать від використовуваних виробником матеріалів. Для даного виробу застосовуються сучасні компоненти.
- SHR foam ML ®. Унікальна щільна піна виготовляється за особливою технологією із сучасних HR матеріалів. Вона створює всі умови для комфортного положення тіла під час нічного сну.
- Cocos Coir. Виготовляється з натуральних волокон кокоса. Надає матрацу потрібну жорсткість та ортопедичні параметри.
- Mix Felt. Нетканий комбінований матеріал поєднує в своєму складі волокна натурального і штучного походження. Він застосовується для захисту м'яких прошарків від впливу сталевих пружин, сприяє правильному розподілу навантаження.
- iML ® Pocket Spring Hard 5 Zone. Пружини, що формують незалежні блоки, створюють дбайливу підтримку, виключають зовнішній тиск, служать гарантією здорового сну.
- Strong Foam Support. Збільшує жорсткість конструкції по краях, виключає втрату форми.
- Sisal Coir. Природна сировина з волокон агави, змішана з латексом натурального походження. Володіє пружністю, міцністю, стійкістю до зносу.
- Стрейч-жаккард прострочений лляної ниткою. Полотно стійко до стирання, гіпоалергенно, відрізняється простотою догляду.
Грамотно підібрані компоненти дозволяють гарантувати тривале застосування даної моделі ортопедичного матраца без втрати його споживчих властивостей.
Де замовити матрац Account?
Клієнти магазину Матрац ТБ можуть вивчити відгуки реальних покупців. Це помітно спрощує процес вибору відповідної моделі.
У перелік переваг покупки в даному магазині необхідно віднести:
- привабливу ціну;
- можливість покупки в розстрочку або кредит;
- тривалу заводську гарантію;
- швидку доставку в будь-який населений пункт України;
- можливість самовивозу зі складу готової продукції.
Відгуки від реальних покупців