| Гарантія на виріб | 24 міс |
| Жорсткість сторін матраца | 3/4 |
| Торгова марка матраца | Belgian technologies |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Висота матраца | 16 см |
| Навантаження на спальне місце | до 120 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Чохол на блискавці | Так |
| Єврокаркас | Ні |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч прошитий льоном |
| Внутрішній захисний чохол | Так |
| Шар 1 | Latex Foam |
| Шар 2 | Air foam |
Особливості матраца Lier / Лієр
Оригінальна модель входить в лінійку Belgian technologies від МатроЛюкс. Матрац Lier / Лієр купити в інтернет-магазині Матрац ТБ можуть любителі спального приладдя помірної жорсткості. Пристосування висотою 16 см в основі має інноваційний блок з піни з ортопедичними властивостями. Він виготовлений за сучасною бельгійської технології на новітньому обладнанні. Це служить запорукою комфорту та тривалого терміну використання виробу.
До переваг використання даної моделі відносять:
- Відмінні анатомічні та ортопедичні властивості.
- Гігієнічність та хорошу природну вентиляцію.
- Відсутність живильного середовища для розмноження пилових кліщів і шкідливих бактерій.
- Знімний чохол з еластичного полотна з жакардовим плетінням та лляної прошивкою.
- Привабливий зовнішній вигляд.
Застосовані матеріали
Споживчі властивості готової продукції безпосередньо залежать від особливостей наповнювача. Грамотне поєднання різних компонентів дозволяє домогтися хороших експлуатаційних показників при доступній вартості кінцевої продукції.
- Latex foam. Прошарок товщиною в 2 см з щільною піни Latex Foam з додаванням латексу, що застосовується з одного боку матраца, надає пристосуванню відмінний анатомічний ефект і комфорт.
- Air foam. Ортопедична піна виробляється на основі інноваційної бельгійської методики. Блок з цього матеріалу добре провітрюється, не здатний накопичувати пил та вологу, стійкий до деформації, зручний у використанні.
- Жаккардовий чохол з пружного синтетичного волокна прошитий лляними нитками. Він простий у догляді, має привабливий зовнішній вигляд, стійкий до зносу та деформації. Льон покращує природну вентиляцію, забезпечує гігієнічність спальних приладдя.
Де купити матрац Lier / Лієр вигідно?
У каталозі магазину Матрац ТБ дану модель можна знайти за привабливою вартістю. Прямі зв'язки з виробником дозволяють менеджерам магазину оперативно обробляти всі замовлення незалежно від їх кількості.
Клієнти інтернет-магазину Матрац ТБ можуть розраховувати на:
- тривалу гарантію від фабрики;
- стислі терміни виконання замовлення;
- вибір найбільш зручного варіанту оплати;
- доставку в будь-який населений пункт України;
- кваліфіковану допомогу консультантів по телефону.
Докладні відгуки реальних покупців дозволяють отримати повне уявлення про особливості даної моделі. Зробити замовлення можна за допомогою електронного кошика або по телефону.
Відгуки від реальних покупців