| Гарантія на виріб | 2,5 роки |
| Жорсткість сторін матраца | 3/3 |
| Торгова марка матраца | In Style |
| Жорсткість | Середній |
| Висота матраца | 12 см |
| Навантаження на спальне місце | 120 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Сегмент матраца | Топери |
| Опція зима/літо | Ні |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард прошитий льоном |
| Шар 1 | SHR foam ML® |
Переваги матраца Content / Контент
Популярний матрац Content купити в інтернет-магазині Матрац ТВ сміливо зможе більшість споживачів. Виріб з двома сторонами середньої жорсткості володіє відмінними анатомічними і ортопедичними властивостями. Максимальне обмеження навантаження на одне спальне місце становить 120 кг. Ці особливості роблять модель універсальної у використанні.
До переліку переваг продукції необхідно включити:
- ефект терморегуляції;
- стійкий до зносу чохол, прошитий міцними лляними нитками;
упаковка вакуумного типу, що спрощує транспортування.
Застосовані
матеріали

Технологія фабрики MatroLuxe ретельно підбирали матеріали, здатні забезпечити високий рівень комфорту і тривалий період експлуатації продукції.
- У якості наповнювача використана піна підвищеної щільності SHR foam ML. Вона виготовляється з оригінальних HR матеріалів, володіє ортопедичними властивостями.
- Для пошиття чохла застосовується стрейч-жаккардовое полотно, що не перешкоджає природному повітрообміну. Матеріал еластичний, стійкий до стирання, завдяки чому не деформується в процесі експлуатації, не втрачає споживчі властивості. Жакардове плетіння робить тканину міцною. Лляні нитки створюють гіпоалергенну середу. За допомогою блискавки чохол легко знімається для чищення.
Застосування безпечних матеріалів дозволяє виробнику створити універсальний матрац для комфортного сну. Наповнювач і верх виробу органічно доповнюють один одного, забезпечуючи екологічну безпеку і тривалий період експлуатації продукта.
Де купити матрац Content?

Інтернет-магазин Матрац ТВ співпрацює безпосередньо з офіційним виробником продукції. Це дозволяє придбати матрац Контент будь-якого розміру за вигідною вартістю з гарантією від виробника.
- При необхідності клієнтам доступна покупка в розстрочку або оформлення кредиту.
- Доставка товарів здійснюється по всій території України. Самостійно забрати товар можна зі складів в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі.
Вся необхідна інформація про продукцію доступна на сайті магазину. Оформити замовлення можна самостійно за допомогою кошика, або зв'язавшись з менеджером по телефону.
Відгуки від реальних покупців