| Гарантія на виріб | 18 місяців |
| Жорсткість сторін матраца | 3/3 |
| Торгова марка матраца | Kids moment |
| Жорсткість | Середній |
| Висота матраца | 16 см |
| Навантаження на спальне місце | До 60 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Незалежний блок |
| Латекс | Ні |
| Опція зима/літо | Ні |
| Чохол на блискавці | Так |
| Єврокаркас | Ні |
| Висота моделі матраца | до 16-25 см |
| Дитячий матрац | Матраци для дітей |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард |
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Гарантія на пружинний блок | 36 місяців |
| Шар 1 | Felt Mix |
| Шар 2 | Блок незалежних пружин Pocket Spring |
| Шар 3 | Felt Mix |
Особливості матраца Wally / Воллі
У пошуках зручного пристосування для облаштування дитячого спального місця рекомендується звернути увагу на продукцію МатроЛюкс. Матрац Wally купити в інтернет-магазині Матрац ТБ можна на вигідних умовах. Середній рівень жорсткості відповідає потребам дитини у віці з 7 до 12 років. Виріб забезпечити всі умови для правильного положення тіла і комфортного нічного сну.
У перелік переваг даної моделі необхідно віднести:
- Відсутність зовнішнього тиску на тіло дитини.
- Відмінний ортопедичний ефект.
- Відсутність середовища для освіти та розмноження шкідливих бактерій і комах.
- Ідеальні умови для здорового сну.
- Відповідність всім гігієнічним і санітарним нормам.
Застосовані матеріали
Споживчі характеристики приладдя для сну безпосередньо пов'язані із існуючими матеріалами. Інженери та дизайнери МатроЛюкс активно комбінують сучасні компоненти для досягнення оптимального ортопедичного ефекту.
- Pocket Spring. Блок незв'язаних пружин з міцної сталі гарантує точкову підтримку м'язів та хребта дитини.
- Felt Mix. Гігієнічний наповнювач, структура якого складається з безлічі невеликих волокон. Прошарок надає виробу особливу пружність, коригує жорсткість, продовжує термін використання. Наповнювач стійкий до деформації, відповідає всім санітарним нормам.
- Жаккард. Жакардове полотно має привабливий вигляд, приємно на дотик, не потребує складного догляду. Лляні шви забезпечують необхідний теплообмін і циркуляцію повітря, продовжують період використання, покращують мікроклімат спального місця.
Де замовити матрац Воллі вигідно?
У каталозі магазину Матрац ТБ приналежності для дитячого сну запропоновані за привабливими цінами. Пояснюється це прямими поставками з виробництва.
При замовленні в Матрац ТБ клієнти можуть розраховувати на:
- оптимальне співвідношення вартості та якості;
- тривалу фабричну гарантію;
- доставку в будь-який куточок України;
- оплату зручним для замовника способом;
- виготовлення нестандартних виробів за розмірами замовника.
Отримати реальне уявлення про особливості моделі допоможуть докладні відгуки реальних покупців. При бажанні оформити покупку та отримати додаткову інформацію про експлуатаційні характеристики виробу можна по телефону.
Відгуки від реальних покупців