| Гарантія на виріб | 18 місяців |
| Жорсткість сторін матраца | 3/3 |
| Торгова марка матраца | Kids Moment |
| Жорсткість | Середній |
| Висота матраца | 10 см |
| Навантаження на спальне місце | До 50 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Латекс | Ні |
| Опція зима/літо | Ні |
| Чохол на блискавці | Так |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Дитячий матрац | Матраци для дітей |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Трикотаж прошитий льоном |
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Шар 1 | Піна Air Foam |
Особливості матраца Simba / Сімба
Матрац Simba купити в інтернет-магазині Матрац ТБ можна для дітей у віці від 4 до 6 років. Пристосування має дві різнозначні за функціоналом боку із середнім рівнем жорсткості. Модель розроблена спеціально для дошкільнят, відповідає всім санітарним та гігієнічним нормам.
До переваг моделі відносять:
- відповідність фізіологічним потребам дитини;
- нездатність утримувати вологу та пил;
- зручний захисний чохол на блискавці;
- гіпоалергенні властивості.
Застосування ниток рослинного походження для виконання декоративних і сполучних швів дозволяє отримати ідеальний мікроклімат при облаштуванні спального місця.
Застосовані матеріали
Фахівці МатроЛюкс підібрали для дитячих товарів найбільш безпечні компоненти з тривалим терміном служби.
- Air Foam. Синтетична піна складається з дрібних осередків, що підвищує її ортопедичні характеристики. Наповнення добре провітрюється природним шляхом, стійко переносить дитячу активність, надійно зберігає структуру та форму.
- Трикотаж. Чохол з міцного трикотажного полотна з надійною прошивкою має гарний зовнішній вигляд, стійкий до зносу, простий в догляді, не здатний спровокувати алергічну реакцію. Наявність блискавки істотно спрощує регулярну чистку та догляд за виробом.
Де замовити?
У каталозі Матрац ТБ можна знайти приналежності для здорового сну за вигідною вартістю, що володіють відмінними характеристиками.
Клієнти можуть вивчити докладний опис вироби, ознайомитися з відгуками реальних користувачів.
До переваг співпраці необхідно віднести:
- швидку обробку замовлення;
- тривалу фабричну гарантію;
- доставку в будь-який куточок України;
- можливість оплатити покупку зручним для покупця способом.
Отримати детальну консультацію можна по телефону.
Відгуки від реальних покупців