| Гарантія на виріб | ГОСТ стандарт |
| Жорсткість сторін матраца | 3/3 |
| Торгова марка матраца | Flip |
| Жорсткість | Середній |
| Висота матраца | 7 см |
| Навантаження на спальне місце | До 120 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Латекс | Ні |
| Сегмент матраца | Топери та скручувані матраци |
| Опція зима/літо | Ні |
| Чохол на блискавці | Так |
| Єврокаркас | Ні |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч-жакард |
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Шар 1 | Oxygen Foam |
| Шар 2 | Termofelt |
| Шар 3 | Oxygen Foam |
Матрац топер Flip Silver Termofelt / Сільвер Термофелт
Переваги матраца Flip Silver Termofelt / Сільвер Термофелт
Модель користується популярністю через підвищений комфорт і довговічність. Матрац Flip Silver Termofelt купити в інтернет-магазині Матрац ТВ можна, не виходячи з дому. Виріб належить до лінійки Flip фабрики Matroluxe. Кожна модель з даної колекції відрізняється унікальним дизайном та наповненням. Фахівці створили комбінований варіант шляхом поєднання оригінальної піни Oxygen Foam та жорсткого прошарку Termofelt. Обидва компоненти відмінно пропускають повітря, тому всередині виробу не накопичується пил. Двостороннє пристосування середньої жорсткості призначене для підлітків та дорослих звичайного статури.
До переваг оригінальної продукції відносять:
- відмінні ортопедичні та анатомічні характеристики;
- стійкість до впливу вологи;
- відмінну природну вентиляцію, посилену сітчастими вставками Air Stroke;
- безпеку з гігієнічної та екологічної точки зору;
- здатність витримати навантаження до 120 кг;
- знімний чохол з застібкою на блискавці;
- привабливий зовнішній вигляд;
- оригінальне колірне рішення;
- мобільність та компактний розмір у складеному вигляді.
Нездатність вбирати вологу, санітарна безпечність застосовуваних матеріалів виключає шкідливий вплив виробу на організм людини. Матрац Silver Termofelt дозволяє вирівняти поверхню спального місця, коригує ступінь жорсткості будь-якого ложа, не накопичує шкідливі мікроорганізми.
Застосовані матеріали
Фахівці Matroluxe активно застосовують новітні матеріали, вивчають досвід провідних світових виробників. Грамотне поєднання різних наповнювачів дозволяє поліпшити споживчі властивості готової продукції без підвищення її собівартості.
Виробник застосовує сучасні матеріали:
- У якості основного наповнювача виступає Oxygen Foam. Пружна піна має комірчасту структуру, кожна пора якої наповнена киснем. Матеріал екологічно безпечний, довговічний, забезпечує необхідну підтримку тіла без зворотного тиску.
- Корисним доповненням є термоволокнистий прошарок Termofelt, що володіє необхідною жорсткістю. Він надає матрацу відмінні ортопедичні властивості.
- Знімний чохол оснащений практичною блискавкою. Для пошиття використано пружне полотно жаккардового плетіння. Воно має високу стійкість до зносу, легко відпирається, не деформується в процесі експлуатації і чистки.
- Сітчасті вставки Air Stroke розміщені по периметру матраца для забезпечення необхідного провітрювання наповнювача. Для виготовлення застосовується поліестер. Сітчасті елементи є оригінальною розробкою фахівців Матролюкс. Їх основним призначенням є поліпшення повітропроникності пристосування. Таким чином вдається уникнути скупчення побутового пилу всередині наповнювача, появи в ньому шкідливих мікроорганізмів і комах.
Чому матрац Flip Silver Termofelt слід купити в інтернет-магазині Матрац ТВ?
Тісні ділові зв'язки з виробником дозволяють магазину запропонувати споживачеві великий вибір комфортних і практичних матраців за прийнятною вартістю.
По телефону кваліфікований менеджер відповість на всі питання, допоможе при необхідності зробити правильний вибір з урахуванням побажань клієнта.
Матрац ТВ пропонує доставку по всій Україні, можливість придбати матрац в розстрочку або кредит. Приємним бонусом є тривала заводська гарантія.
Відгуки реальних покупців дозволять скласти правильну думку про особливості моделі, спростять вибір.

Відгуки від реальних покупців