| Гарантія на виріб | 18 місяців |
| Жорсткість сторін матраца | 2/2 |
| Торгова марка матраца | In Style |
| Жорсткість | М'який |
| Висота матраца | 6 см |
| Навантаження на спальне місце | 110 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Сегмент матраца | Топери |
| Опція зима/літо | Ні |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард прошитий льоном |
| Шар 1 | FHR Double Color Foam ML® |
Переваги матраца Direct / Директ
При виборі тонкої моделі розумно звернути увагу на лінійку In Style від Matroluxe. Матрац Direct / Директ купити в інтернет-магазині Матрац ТВ можна за привабливою вартістю. Унікальний виріб легко згортається в тонкий рулон. Це помітно спрощує його зберігання і транспортування. Модель зручна для розміщення гостей, які регулярно приїжджають на кілька діб, займає мало місця в шафі. Двосторонній матрац середньої м'якості зробить комфортним будь-спальне місце, вирівняє його поверхню.

До переваг моделі слід віднести:
•відмінні анатомічні показники;
•властивість терморегуляції;
•чохол зі зручною блискавкою, прошитий міцною лляною ниткою;
•здатність згортатися в компактний рулон;
•малу вагу і простоту зберігання.

Застосовані матеріали
Домогтися відмінних технічних показників і тривалого періоду експлуатації виробник зміг, завдяки грамотному підбору використаних матеріалів.
•В якості наповнювача використана екологічно чиста двонаправлена піна FHR Double Color Foam ML. Новітній матеріал забезпечує правильний повітрообмін, здатний регулювати температурний режим в процесі нічного сну. Гігієнічний наповнювач виключає утворення і розвиток небезпечних бактерій, не здатний викликати алергічну реакцію.
•Полотно для пошиття чохла виготовлено шляхом особливого плетіння з еластичних волокон. Стрейч-жаккард стійкий до стирання і деформації, легко відпирається, не дає усадки. Для прошивки застосовується міцна лляна нитка, що забезпечує необхідну вентиляцію і відмінні гігієнічні властивості продукції.
Інженери і технологи фабрики Матролюкс використовували власні розробки і досвід провідних зарубіжних виробників. Це дозволило створити унікальний варіант тонкого матраца з високими споживчими характеристиками і бюджетною вартістю.

Переваги придбання матраца Директ в інтернет-магазині Матрац ТВ
- Звернувшись в магазин Матрац ТВ, споживач зможе зробити покупку за прийнятною ціною, отримавши при цьому тривалу гарантію від фабрики.
- Покупку нескладно зробити в будь-який зручний час, не виходячи з дому.
- Організована швидка доставка по всій Україні.
- Самостійно забрати покупку можна зі складів в Києві, Одесі, Львові, Дніпрі.
- При необхідності кваліфіковані консультанти допоможуть зробити правильний вибір з урахуванням всіх потреб конкретного покупця.
- Можлива вакуумна упаковка виробу за невелику окрему плату.

Сервіс пропонує ознайомитися з відгуками реальних покупців, щоб отримати повне уявлення про якість товарів і рівень обслуговування в інтернет-магазині Матрац ТВ.
Відгуки від реальних покупців