| Гарантія на виріб | Розширена |
| Жорсткість сторін матраца | 3/4 |
| Торгова марка матраца | Matroluxe |
| Жорсткість | Середній |
| Висота матраца | 21 см |
| Навантаження на спальне місце | До 120 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Класичний блок |
| Латекс | Ні |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Опція зима/літо | Так |
| Чохол на блискавці | Так |
| Єврокаркас | Так |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Кокос | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард |
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Шар 1 | Пінополіуретан |
| Шар 2 | Thermofiber |
| Шар 3 | Пружинний блок Bonnel |
| Шар 4 | Спанбонд |
| Шар 5 | Кокосова койра |
| Шар 6 | Пінополіуретан |
Особливості матраца Florence / Флоренція
Матрац Florence / Флоренція купити в інтернет-магазині Матрац ТБ зможуть практичні любителі комфортабельних спальних приладдів хорошої якості. Основа конструкції являє собою систему незв'язаних пружин Bonnel. Блок забезпечує правильний розподіл навантаження, довговічний, володіє відмінними ортопедичними характеристиками.
Продумане поєднання сучасних наповнювачів позитивно впливає на споживчі параметри готової продукції. Основу з практичного пінополіуретану доповнює Thermofiber. Кокосова койра регулює жорсткість спального місця.
До переліку переваг моделі слід внести:
- екологічно чисті компоненти;
- санітарну та гігієнічну безпеку;
- відмінні анатомічні показники;
- довговічність;
- сучасний дизайн;
- посилені краї;
- функцію "Зима-літо".
Застосовані матеріали
Дизайнери та інженери МатроЛюкс сміливо експериментують з різними комплектуючими, отримуючи на виході товари для здорового сну із відмінними споживчими характеристиками. На виробництві практикується суворий контроль за якістю вихідної сировини та дотриманням технології на всіх етапах.
- Пінополіуретан. Штучна піна з сучасних компонентів з пористою структурою. Безпечний для здоров'я наповнювач може витримати серйозні навантаження, довго зберігає первісну структуру та обсяг.
- Thermofiber. Ізоляційний прошарок з натуральної сировини проходить складне термічне пресування. Він захищає м'які прошарки від тиску сталевих пружин, підвищує комфорт спального місця.
- Bonnel. База з пружин стійка до зовнішнього впливу, міцна та довговічна. Володіє відмінними ортопедичними властивостями.
- Спанбонд. Нетканий прошарок грає роль внутрішньої ізоляції, закриває пружинний блок.
- Стрейч-жаккард. Міцне полотно з еластичних ниток не розтягується. Жаккардова схема плетіння робить чохол стійким до стирання, продовжує термін його використання.
Де вигідно купити матрац Флоренція?
Модель з докладним описом є в каталозі Матрац ТБ за доступною вартістю. Отримати більш повне уявлення про особливості даної продукції можна, вивчивши відгуки реальних покупців.
Магазин тісно співпрацює з виробником. Це дозволяє дати на приналежності тривалу гарантію, швидко обробити великий потік замовлень.
Клієнтам гарантовані:
- зручні варіанти оплати;
- оформлення кредиту або розстрочки;
- доставка по всій території України;
- самовивезення зі складу готової продукції;
- замовлення виробів за індивідуальними розмірами.
Зробити покупку зручно через віртуальний кошик. При необхідності можна зв'язатися з менеджером по телефону.
Своїми враженнями від матраца можна поділитися в розділі відгуків. Це дозволить іншим користувачам зробити правильний вибір.
Важливо! При розрахунку підсумкової вартості нестандартних приладдя довжиною менше 1500 мм, шириною менше 500 мм застосовується окрема схема формування цін.
Зовнішнє оформлення отриманого виробу та відтінок чохла можуть дещо відрізнятися від знімків в електронному каталозі.
Виробник має право вносити конструктивні зміни в продукцію, що випускається, без повідомлення про вдосконалення широкого кола споживачів.
Відгуки від реальних покупців