| Гарантія на виріб | 18 місяців |
| Жорсткість сторін матраца | 3/3 |
| Торгова марка матраца | In Style |
| Жорсткість | Середній |
| Матрац в коробці | Так |
| Висота матраца | 8 см |
| Навантаження на спальне місце | 110 кг |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Сегмент матраца | Топери |
| Опція зима/літо | Ні |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Кокос | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард прошитий льоном |
| Шар 1 | SHR foam ML® |
Особливості матраца Repost / Репост в коробці
Матрац Repost / Репост в коробці купити в інтернет-магазині Матрац ТВ можна прямо з дому. Сучасний і мобільний топер з лінійки In Style від виробника Matroluxe заповнений оригінальною піною, розробленої на фабриці. Виріб відрізняється двома рівноцінними сторонами середнього ступеня жорсткості. З його допомогою можна облаштувати комфортне ложе для всіх категорій споживачів.
До вагомих переваг моделі відносять:
- широку функціональність;
- відмінні ортопедичні властивості;
- здатність витримати навантаження до 110 кг;
- гігієнічну та екологічну безпеку;
- мобільність;
- можливість використовувати вакуумне скручування.
Застосовані матеріали
Власна розробка фабрики має низку унікальних властивостей, завдяки грамотно підібраним компонентам.
- SHR foam ML є ортопедичну піну підвищеної щільності, виготовлену з особливих HR складових. Наповнювач не здатний накопичувати пил і вологу, стійкий до деформації, допомагає правильно розподіляти навантаження, він безпечний для людського організму.
- Стрейч-жаккардовий матеріал прошитий нитками з натурального льону. Він не перешкоджає природній вентиляції, стійкий до стирання, відмінно переносить суху чистку та делікатне прання в машинці - автоматі.
Де купити матрац Репост?
В електронному каталозі інтернет-магазину Матрац ТВ модель можна знайти за привабливою вартістю. Прямі зв'язки з фабрикою дозволяють магазину оперативно обслуговувати оптових і роздрібних покупців.
До переліку переваг покупки в магазині Матрац ТВ відносять:
- оптимальне співвідношення ціни і якості;
- великий вибір оригінальної продукції Матролюкс;
- стислі терміни обробки замовлень;
- доставку в будь-яке місце України;
- тривалу гарантію від виробника;
- зручні способи оплати;
- можливість отримати професійну консультацію по телефону.
Самостійно відправити замовлення зручно через сайт. При необхідності рекомендується зателефонувати менеджеру по телефону.
Як правильно розпакувати вакуумний ортопедичний топпер поетапно:
1.Помістити згорток на тверду поверхню: диван, підлогу, підставу ліжка.
2.Дбайливо розрізати і прибрати упаковку. Не слід застосовувати гострі інструменти (леза, будівельні ножі).
3.Неспішно розкачати рулон, не докладаючи фізичних зусиль.
4 Після розпакування топер вирівнюється природним шляхом протягом 24 годин. Термін безпосередньо залежить від типу наповнення, тривалості перебування виробу в упаковці.
Після повного вирівнювання пристосуванням можна користуватися.
Відгуки від реальних покупців